30 let AUTO JAROV - Připravte se na jaro s AUTO JAROV - Více informací

30 let AUTO JAROV

Vážení zákazníci,

právě díky Vám, díky našim milým zákazníkům, máme tu čest oznámit, že jsme tu již 30 let. Proto jsme si pro vás připravili rok plný akcí a zajímavých informací. Máte se na co těšit.

Připravte se na jaro

s AUTO JAROV

Jarní sezóna je již v plném proudu, a proto jsme si pro Vás připravili bohatou nabídku motocyklů, příslušenství a vozů.

Navštivte náš showroom Honda moto, kde na Vás čeká celá modelová řada motocyklů pro rok 2023 a jejich největší skladová zásoba v celé ČR. Objednejte si svojí motorku už teď a vyjeďte vstříc jaru! Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte naše prodejce, kteří Vám rádi zodpoví jakýkoliv dotaz.

Nabídka motocyklů

K novému nebo i stávajícímu motocyklu se vždy hodí kvalitní příslušenství. Nahlédněte do našeho motoshopu, kde si můžete vybrat nové oblečení, přilby a různé příslušenství pro Vás motocykl za skvělé ceny.

Přejít do Motoshopu

Pokud hledáte nový vůz, máme řešení i pro Vás. Vybrali jsme pro Vás několik modelů z našich oblíbených značek jakou je CUPRA, Honda, Volkswagen a Audi. Jarní vítr ve vlasech si však nejlépe užijete v kabrioletu. Vybrat si můžete SUV model Volkswagen T-Roc Cabriolet nebo stylové cabrio od Audi. Jaro se nese také v duchu karavanové sezóny – proto nabízíme i širokou škálu obytných vozů Volkswagen.

Skladové vozy

Rozhovor

Kdo jsi a co máš v AUTO JAROV na starosti?

Jmenuji se Martin Mrvík a v AUTO JAROV pracuji na pozici vedoucího prodeje vozů značky Audi.

Jaké byly tvé začátky v AUTO JAROV?

Mé začátky v AUTO JAROV se datují do srpna roku 2000, kdy jsem zde začal pracovat jako prodejce vozů Škoda.

V čem vidíš největší výhodu AUTO JAROV?

Její největší výhodu vidím v tom, že se jedná o ryze českou rodinnou firmu, která je prioritně zákaznicky orientovaná a poskytuje špičkové komplexní služby.

Jaké je tvé vysněné auto?

Moje vysněné auto je Audi RS6 Avant.

Jak trávíš svůj volný čas?

Nejraději se svojí rodinou. Baví mě tenis, cyklistika a v zimě potom lyžování.

Co bys popřál AUTO JAROV do budoucna?

Do dalších let bych AUTO JAROV popřál hodně spokojených zákazníků, kteří se budou rádi vracet.

Starší rozhovory

Historie

2003-2004

V roce 2003 jsme otevřeli salonu Volkswagen Užitkové vozy, který byl postaven jako první svého druhu v České republice a s plochou o velikosti 300 m2 umožňuje vystavit až osm nových automobilů. Stavba velmi elegantně navazuje na salon osobních vozů Volkswagen. V následném roce jsme otevřeli salony Audi a Honda, rekonstruovali administrativní budovu, otevřeli venkovní autobazar – pod autosalonem Audi. 

Kompletní historie společnosti