Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

30 let AUTO JAROV Nabídka ukončena

Vážení zákazníci,

právě díky Vám, díky našim milým zákazníkům, máme tu čest oznámit, že jsme tu již 30 let. Proto jsme si pro vás připravili rok plný akcí a zajímavých informací. Máte se na co těšit.

Zvýhodněné vozy s nejlepším financováním

od AUTO JAROV

Před zimní sezonou jsme si pro Vás připravili velkou nadílku zvýhodněných vozidel všech našich populárních značek. Vybrat si můžete nadupanou Audi, praktický Volkswagen, nebo stylovou Hondu.

K vybraným skladovým vozům můžete získat nejlepší financování s úrokem již od 3,9 % a je pouze na Vás, jaké parametry úvěru zvolíte – akontaci, délku splácení apod. Nabídneme Vám vždy nejnižší možný úrok. Součástí úvěru je také havarijní pojištění, včetně pojištění skel a povinné ručení. Nejlepší úrok lze využít i na nově objednané vozy a akci je také možné kombinovat s dalším zvýhodněním za protiúčet. Akce platí do odvolání. Prohlédněte si nabídku našich vozidel nebo kontaktujte náš prodejní tým, s kterým vyberete ten správný vůz.

Máte-li zájem o ojetý vůz, tak s financováním máte možnost ušetřit až 20 000 Kč a u financování Chytře lze k vozům získat i 3 servisní prohlídky zdarma, prodlouženou záruku či přezutí pneumatik. Garance odkupu starého vozu je samozřejmostí. Více informací →

Rozhovor

Kdo jsi a co máš v AUTO JAROV na starosti?

Jmenuji se Lukáš Novák a v AUTO JAROV na Praze 3, působím na pozici vedoucího prodeje a výkupu ojetých vozů.

Jaké byly tvé začátky v AUTO JAROV?

Svoji kariéru jsem zde začínal v roce 2002 ještě jako student VOŠ. Dostal jsem se k tolik potřebné praxi v Autosalonu zánovních vozů. Po úspěšném absolvování školy jsem nastoupil na pozici prodejce. U ojetých vozů jsem od roku 2004 až do dnes.

V čem vidíš největší výhodu AUTO JAROV?

AUTO JAROV vyniká z mnoha důvodů. Vyberu například skvělé umístnění, dostupnost poboček a opravdu široké rozpětí služeb pro zákazníky, kteří jsou pro nás na prvním místě.

Jaké je tvé vysněné auto?

Když jsem byl malý pasažér v rodinném autě, měl jsem jasnou představu o svém vysněném voze. Oproti našemu trabantu to bylo každé auto, které mělo vzadu dveře a stahovací okna. Později jsem velmi pokukoval po Honda CR-V, kterou obdivuji do teď.

Jak trávíš svůj volný čas?

Máme dvě malé děti, a tak nejvíce času trávím s rodinou. Vždy vymyslíme něco zábavného. Společně se staráme i o našeho psa, takže se opravdu nikdy nenudíme. Dříve jsem hrával fotbal, baseball a pokud se přeci jen najde chvilka, s přáteli rádi hrajeme „deskovky“.

Co bys popřál AUTO JAROV do budoucna?

AUTO JAROV přeji hlavně mnoho spokojených a věrných zákazníků, dost vytrvalosti a minimálně dalších 30 let na trhu. A zdárně překonávat neočekávané překážky.

Starší rozhovory

Historie

2003-2004

V roce 2003 jsme otevřeli salonu Volkswagen Užitkové vozy, který byl postaven jako první svého druhu v České republice a s plochou o velikosti 300 m2 umožňuje vystavit až osm nových automobilů. Stavba velmi elegantně navazuje na salon osobních vozů Volkswagen. V následném roce jsme otevřeli salony Audi a Honda, rekonstruovali administrativní budovu, otevřeli venkovní autobazar – pod autosalonem Audi. 

Kompletní historie společnosti