30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

30 let AUTO JAROV

Vážení zákazníci,

právě díky Vám, díky našim milým zákazníkům, máme tu čest oznámit, že jsme tu již 30 let. Proto jsme si pro vás připravili rok plný akcí a zajímavých informací. Máte se na co těšit.

Nejlepší financování

od AUTO JAROV

Získejte nejlepší financování s úrokem již od 3,9 % na vybrané nové skladové vozy, kde je pouze na Vás, jaké parametry úvěru zvolíte – akontaci, délku splácení apod. Nabídneme Vám vždy nejnižší možný úrok. Součástí úvěru je také havarijní pojištění, včetně pojištění skel a povinné ručení. Nejlepší úrok lze využít i na nově objednané vozy a akci je také možné kombinovat s dalším zvýhodněním za protiúčet. Akce platí do odvolání. Prohlédněte si nabídku našich vozidel nebo kontaktujte náš prodejní tým, s kterým vyberete ten správný vůz.

Kompletní nabídka

Máte-li zájem o ojetý vůz, tak s financováním máte možnost ušetřit až 30 000 Kč a u financování Chytře lze k vozům získat i 3 servisní prohlídky zdarma, prodlouženou záruku či přezutí pneumatik. Garance odkupu starého vozu je samozřejmostí. Více informací →

Nová prodejna příslušenství

Otevřeli jsme pro Vás novou kamennou prodejnu Motoshopu, ve které naleznete širokou nabídku zboží od oblečení po moto příslušenství. Navštivte naši prodejnu v areálu AUTO JAROV v ulici Osiková 2, 130 000 Praha a získejte do konce října slevu 20 % na veškeré nezlevněné zboží Alpinestars! Sleva je platná pouze na prodejně.

Přejít do Motoshopu

Zvýhodněná nabídka motocyklů

Na konec letní sezóny jsme si pro Vás připravili jedinečný výprodej motocyklů Honda. Ve zvýhodněné nabídce naleznete až 15 modelů s mimořádnou slevou až 50 000 Kč. Vybírat můžete mezi modely NC750X, FORZA 350, CMX 500 Rebel nebo AFRICA TWIN, ke které získáte i kufr zdarma.

Nenechte si tyto slevy ujít a vyberte si svůj nový motocykl už nyní.

Skladové moto

Rozhovor

Kdo jsi a co máš v AUTO JAROV na starosti?

Jmenuji se Martin Mrvík a v AUTO JAROV pracuji na pozici vedoucího prodeje vozů značky Audi.

Jaké byly tvé začátky v AUTO JAROV?

Mé začátky v AUTO JAROV se datují do srpna roku 2000, kdy jsem zde začal pracovat jako prodejce vozů Škoda.

V čem vidíš největší výhodu AUTO JAROV?

Její největší výhodu vidím v tom, že se jedná o ryze českou rodinnou firmu, která je prioritně zákaznicky orientovaná a poskytuje špičkové komplexní služby.

Jaké je tvé vysněné auto?

Moje vysněné auto je Audi RS6 Avant.

Jak trávíš svůj volný čas?

Nejraději se svojí rodinou. Baví mě tenis, cyklistika a v zimě potom lyžování.

Co bys popřál AUTO JAROV do budoucna?

Do dalších let bych AUTO JAROV popřál hodně spokojených zákazníků, kteří se budou rádi vracet.

Starší rozhovory

Historie

2003-2004

V roce 2003 jsme otevřeli salonu Volkswagen Užitkové vozy, který byl postaven jako první svého druhu v České republice a s plochou o velikosti 300 m2 umožňuje vystavit až osm nových automobilů. Stavba velmi elegantně navazuje na salon osobních vozů Volkswagen. V následném roce jsme otevřeli salony Audi a Honda, rekonstruovali administrativní budovu, otevřeli venkovní autobazar – pod autosalonem Audi. 

Kompletní historie společnosti