30 let AUTO JAROV - Výhodná nabídka prověřených vozů Audi Approved Plus A6 - Více informací

30 let AUTO JAROV

Vážení zákazníci,

právě díky Vám, díky našim milým zákazníkům, máme tu čest oznámit, že jsme tu již 30 let. Proto jsme si pro vás připravili rok plný akcí a zajímavých informací. Máte se na co těšit.

Leden: Audi A6 Quattro

Jako první akci k oslavě našeho 30. výročí nabízíme výhodnou nabídku prověřených skladových modelů Audi A6 s pohonem 4 kol – quattro.

V naší nabídce Audi Approved Plus naleznete širokou škálu variant modelu A6, včetně karoserii limuzína a kombi. Všechny modely jsou osazené šestiválcovým motorem 45 TDI quattro, respektive 50 TDI quattro v kombinaci s automatickou převodovkou Stronic nebo Tiptronic. Díky prodloužené záruce, jasné servisní minulosti a maximálním stáří vozů do 5 let se můžete na vozy Audi Approved vždy spolehnout.

Máte-li zájem o více informací nebo testovací jízdu, neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.

Skladové vozy A6

Rozhovor

Kdo jsi a co máš v AUTO JAROV na starosti?

Moje jméno je Martin Mareček. V AUTO JAROV mám na starosti prodej osobních a užitkových vozů. Neboli jsem vedoucí prodeje značky osobní a užitkové vozy Volkswagen v Kunraticích.

Jaké byly tvé začátky v AUTO JAROV?

Moje začátky v AUTO JAROV, to byl únor roku 2011 a začínal jsem jako prodejce na salonu Seat.

V čem vidíš největší výhodu AUTO JAROV?

Největší výhoda AUTO JAROV? Tak určitě to, že letos slavíme výročí 30 let na trhu, za tu dobu jsme si vybudovali jedinečnou pozici. Další výhody jsou určitě tradice podniku, síla na trhu, velikost firmy, nabídka služeb a zejména kvalita služeb. Jsme prostě nejlepší.

Jaké je tvé vysněné auto?

Moje vysněné Auto? Těžko říct, mám rád velká auta, velká SUV, tak třeba Volkswagen Touareg.

Jak trávíš svůj volný čas?

S rodinou. Mám rád lezení, mám rád hory.

Co bys popřál AUTO JAROV do budoucna?

Minimálně dalších 30 let a abychom si stále drželi naše dobré jméno, které na trhu máme. Proto jsou potřeba i spokojení a šikovní zaměstnanci a také zákazníci. Také, aby se té automobilové branži dařilo, protože to si myslím, že v současné době je to nejdůležitější. Budoucnost automobilového segmentu nevypadá úplně nejlépe.

Historie

1993-1994

Společnost AUTO JAROV zahájila svůj provoz v lednu roku 1993 v areálu bývalé Mototechny. Již od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů ŠKODA a značek patřících do koncernu Volkswagen Group, tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, SEAT a Audi. S příchodem roku 1994 byla podle projektu Ing. arch. Vladimíra Černohorského vybudována na ploše cca 200 m2 stanice technické kontroly a stanice měření emisí.

Kompletní historie společnosti