Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Honda Custom

Jízda po městě si žádá elegantní styl s motorkami CUSTOM. Bublavý a hluboký zvuk výfuku Vás nenechá spát a každý človíček okolo kterého pojedete se za Vámi dlouze otočí.

Nabízené modely

CMX500 Rebel

CMX500 Rebel je ztělesněním svobody pro všechny motocyklisty, především držitele řidičského oprávnění skupiny A2. Se silným kapalinou chlazeným paralelním dvouválcem usazeným do nízkého kolébkového rámu jde o motocykl s úžasným vzhledem, který si můžete upravit podle sebe – vaší představivosti se meze nekladou.

Podobně jako u řady tradičních strojů je spínač zapalování umístěn pod palivovou nádrží na levé straně. Kulatý světlomet se zasklením průměru 135 mm je posazen vysoko a vyvolává vzpomínky na zašlé časy. Celá sestava je upevněna do držáku z litého hliníku. Doširoka rozkročené 41mm sloupky přední vidlice zajišťují jistou stabilitu, pohodlí a styl. Kyvná vidlice s ocelovou trubkou průměru 45 mmspolupracuje s dvěma tlumiči Showa, které umožňují dvoustupňové nastavení předpětí.

CMX1100 Rebel

Seznamte se s novým modelem Rebel CMX1100. Model, který vzdává čest podomácku upravovaným americkým motocyklům „bobber“. Díky individuálnímu vzhledu, snadnému ovládání a zábavné odezvě motoru si model Rebel CMX500 získal srdce mnoha jezdců po celém světě.

Každý detail ho něčím odlišuje. Bezpřírubová palivová nádrž má dvoutónový lak a přední i zadní blatník je zhotovený z 1 mm tlusté oceli a osazený držákem z tlakově litého hliníku. Sedadlo je ve výšce pouhých 700 mm a jeho měkčený materiál je tvarován tak, aby poskytoval oporu při prudkém zrychlení. Odsazený dotykový přístrojový panel o průměru 120 mm s negativním LCD displejem nabízí intuitivní předávání informací a klasická široká řídítka jsou uchycena pevnými jednopalcovými objímkami.