Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Obytné vozy

Proč si pořídit obytný vůz? Máme pro Vás hned několik tipů a výhod na toto téma.

Dovolená v obytném voze dostane hned jiný rozměr. Budete flexibilnější, volnost a spontánnost zaručí, že na místě, které se Vám bude líbit můžete zůstat o něco déle. Nemusíte řešit ubytování a s tím spojený pevný čas check-in, check-out. Zkrátka vše si užijete po svém.

Jednou z mnoha výhod je výbava s nezávislým topení, díky kterému můžete cestovat nejen v campingové sezóně, ale i v zimním období. Cestovat můžete po známých turistických městech anebo naopak sami v přírodě. Volkswagen nabízí pro tento typ dovolených užitkové modely jako například California 6.1 Beach, Caddy California Maxi, Grand California, a jiné. Volkswagen Užitkové vozy nejsou tvořeny jen k pracovním účelům, ale i k těm rodinným, campingovým nebo jak si je vy nazvete…

Například model California Beach disponuje nejen výklopnou střechou, ale zároveň zajímavou výbavou pro jakýkoliv spontánní výlet. Markýza pro zútulnění ,,předzahrádky“, otočná přední sedadla zvyšující variabilitu uspořádání vnitřního prostoru anebo trojlavice se sklopnými opěradly a matrací, Vám vykouzlí pomalu komfort hotelového pokoje. Californii si můžete pořídit i například ve výbavě Coast a Ocean, které jsou navíc obohaceny o kuchyňskou linku s kompresorovou chladničkou, plynovým vařičem a kuchyňským dřezem. Více je od sebe dělí jen maličkosti v podobě výklopné střechy manuálně či elektronicky, s LED osvětlením střechy či bez a podobně.

Dalším z modelů pro pohodlné cestování, který nyní krátce představíme je Grand California. Ta nabízí nejen spací, obývací a kuchyňskou zónu, ale navíc i prostornou koupelnu s toaletou. Takové praktické detaily, jako je venkovní osvětlení, dodaná přípojka pro venkovní sprchu či elektricky výsuvné schůdky nebo dvojitou síť proti hmyzu, ocení většina cestovatelů. Co se týká cestování rodin s dětmi, ty uvítají otočná sedadla vpředu a úchyty ISOFIX na zadních sedadlech. Vysoká střecha je vyvinutá tak, aby aerodynamicky optimalizovala zvýšení spotřeby paliva.

V poslední řadě, jeden takový minihotel na kolech, je Caddy California Maxi. Tento model si můžete nakonfigurovat od úplného základu až po komfortní vybavení dle svého. Říkáte si, jak je možné do tak malého rodinného vozu namačkat nocleh, kuchyňku a ještě doplňkovou výbavu? Kuchyň je v zadní části vozu a pojme díky úložnému prostoru spousty věcí, které by normálně překážely. Prostor na spaní se rozloží v prostoru mezi kuchyňkou a prostorem řidiče se spolujezdcem.