Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Honda ZR-V

Honda ZR-V je zcela nové SUV v segmentu C-SUV, které vyplňuje mezeru mezi modely HR-V a CR-V, kombinuje sportovní vzhled, atraktivní dynamiku, vysokou úroveň praktičnosti a prémiový interiér.

Pod elegantním a stylovým exteriérem se skrývá plně hybridní technologie společnosti Honda, která sdílí své geny se zcela novým modelem Civic e:HEV ověnčeným mnoha cenami.

Účinný, ale výkonný 2,0litrový čtyřválcový motor s Atkinsonovým cyklem s přímým vstřikováním, který je součástí hnacího ústrojí e:HEV a byl optimalizován pro model ZR-V, pracuje ve spojení se dvěma elektromotory a zajišťuje působivou a citlivou akceleraci.

  • Výkon 135 kW (184k)
  • Reálná kombinovaná spotřeba do 6l/100km (WL TP)
  • 4 jízdní režimy (econ, normal, sport a snow)
  • Záruka na akumulátor 5 let/100 000 km
  • 9" displej Honda CONNECT včetně podpory Android Auto a Apple CarPlay

Speciálně navržený lehký a zároveň tuhý podvozek byl inspirován koncepty na platformách modelů Civic a CR-V a byl navržen tak, aby poskytoval jízdní vlastnosti a vysokou míru hbitosti, obvykle spojované se sportovními hatchbacky.

Kompaktní uspořádání modelu ZR-V poskytuje výjimečný prostor, praktičnost a pohodlí a zajišťuje optimální funkčnost pro snadné použití. Výsledkem je všestranná kabina, která upřednostňuje užitnost a flexibilní přepravní kapacitu.

Yutaka Kato

Hlavní konstruktér

„Zcela nový model ZR-V jsme navrhli a zkonstruovali tak, aby vyhovoval rušnému, aktivnímu životnímu stylu. Sebevědomě doplňuje naší řadu vozů SUV. Kombinuje každodenní funkčnost, výjimečnou úroveň pohodlí a přitažlivý design se sportovní dynamikou a naší výjimečnou hybridní hnací jednotku e:HEV. Je to výsledek dokonalé evoluce naší evropské modelové řady.“

Již v prodeji!