Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Škoda Octavia

Nová Škoda Octavia Liftback, léty osvědčená klasika v novém designu. Nadčasovost, dynamika a elegance – to vše vyzařuje z nového modelu Škoda Octavia. Tento elegantní vůz Vás bude reprezentovat, ať už se v něm vydáte kamkoliv.

Co nového na Vás čeká?

Novinkou v interiéru může být např. head-up displej promítající vybrané informace před řidiče na čelní sklo. Vozy s automatickou převodovkou disponují nově navrženým voličem řazení. Na první pohled zaujme také dvouramenný volant. Součástí palubní desky jsou dva 10" displeje. Elegantní atmosféru vytváří minimalistické linie spolu s ambientním osvětlením. Komfort při cestování mj. zajišťují ergonomická sedadla s certifikátem AGR a adaptivní podvozek (DCC). Komfortní výbava sahá od třízónové klimatizace, přes paket pro spaní cestujících na zadních sedadlech až po virtuální pedál.
Objem zavazadlového prostoru je ještě větší, než kdy dřív. S Jeho objemem 600 l tak pohodlně naložíte vše, co potřebujete. Prostornost plně uspokojí jak Vaše pracovní, tak i rodinné nároky.
Nová Škoda Octavia disponuje také velkou řadou asistenčních systémů pro zvýšení bezpečnosti. Mimo jiné např. Nouzový asistent či Front Assist s detekcí chodců. V ranních špičkách každý řidič jistě ocení Asistent pro jízdu v koloně. V hodnocení EURO NCAP dosáhla Nová Škoda Octavia nejvyššího možného hodnocení v podobě pěti hvězd – ochrana cestujících i chodců je tak posunuta opět o generaci dál.
Získejte elegantní model Škoda Octavia, které je nabízen nejen v klasických benzinových a dieselových motorizacích, ale také v částečně elektrických variantách ohleduplných k životnímu prostředí.
Více informací nebo testovací jízdu Vám rádi nabídnou  naši prodejci ZDE.

Varianty modelu

Octavia combi

Škoda Octavia Combi, to je obrovský prostor a dokonalé pohodlí. Je vhodná do města i na dlouhé cesty. Díky prostornému zavazadlovému prostoru o objemu 640 litrů naložíte vše co je potřeba. Zbyde tak dostatek místa pro komfortní přepravu cestujících na předních i zadních sedadlech. Novinkou u Octavie je head-up displej promítající všechny informace na čelní sklo. Součástí palubní desky jsou i dva 10" displeje. Minimalistické linie společně s ambientním osvětlením podtrhují elegantní a příjemnou atmosféru. Důležité je zmínit také bezpečnostní prvky u tohoto nového modelu. Škoda Octavia Combi se pyšní několika novými asistenčními systémy. Patří mezi ně například sledování protijedoucího vozidla při odbočování vlevo a v nebezpečné situaci auto zastaví. Po zaparkování hlídá prostor za vozidlem. V případě srážky s jiným vozem nebo cyklistou po otevření dveří vás systém varuje. Výrobce myslel i na pohodlí. Proto může mít sedadlo řidiče masážní funkci a sedadla vzadu jsou vybavena speciálními komfortními opěrkami hlavy. Výraznou příď charakterizuje široká maska chladiče, na kterou navazují úzké Matrix-LED hlavní světlomety. Největší předností těchto světlometů je Matrix maticová funkce, která dokáže jednotlivým rozsvěcováním a zhasínám LED segmentů zabránit oslnění ostatních účastníků provozu.

Varianty modelu

Octavia combi

Nová Škoda Octavia Combi, to je obrovský prostor a dokonalé pohodlí. Je vhodná do města i na dlouhé cesty. Díky prostornému zavazadlovému prostoru o objemu 640 litrů naložíte vše co je potřeba. Zbyde tak dostatek místa pro komfortní přepravu cestujících na předních i zadních sedadlech. Celému interiéru vévodí head-up displej promítající všechny informace na čelní sklo. Součástí palubní desky jsou i dva 10" displeje. Minimalistické linie společně s ambientním osvětlením podtrhují elegantní a příjemnou atmosféru. Důležité je zmínit také bezpečnostní prvky u tohoto nového modelu. Škoda Octavia Combi se pyšní několika novými asistenčními systémy. Patří mezi ně například sledování protijedoucího vozidla při odbočování vlevo a v nebezpečné situaci auto zastaví. Po zaparkování hlídá prostor za vozidlem. V případě srážky s jiným vozem nebo cyklistou po otevření dveří vás systém varuje. Výrobce myslel i na pohodlí. Proto má sedadlo řidiče masážní funkci a sedadla vzadu jsou vybavena speciálními komfortními opěrkami hlavy. Výraznou příď charakterizuje široká maska chladiče, na kterou navazují úzké Matrix-LED hlavní světlomety. Největší předností těchto světlometů je Matrix maticová funkce, která dokáže jednotlivým rozsvěcováním a zhasínám LED segmentů zabránit oslnění ostatních účastníků provozu.