CUPRA Born

Nový čistě elektrický model CUPRA BORN Vás překvapí nejen svým tahem kupředu skrze elektromobilitu, ale také svým designem a intuitivní technologií.
Born je navržen tak, aby vyvolával dynamické emoce a spojoval sportovní energii s výzvami k hledání nových cest. Konektivita u tohoto elektromobilu nabízí přistup k velkému množství funkcí a služeb prostřednictvím nově vyvinuté aplikace ,, My CUPRA“.
Tento model nabízí supersportovní volant CUPRA se satelitními tlačítky, díky kterým můžete přepínat mezi jízdními profily a nebo aktivovat e-Boost. Skořepinová sedadla Vám dopřejou sportovní komfort a navíc jsou vyrobena z recyklovatelných materiálů. Pečlivě dotažený design s měkkými materiály a rafinovanými detaily z mědi. 
CUPRA Born má i jiné vlastnosti jako je třeba systém Travel Assist a senzory. Zaparkujete snadno a pohodlně díky Top View kameře s výhledem 360° a 12“ obrazovce infotainmentu. A jako novinku představí Head-up displej s rozšířenou realitou, díky které nabízí pohlcující zážitek z jízdy.