Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

CUPRA Leon Sportstourer

CUPRA Leon Sportstourer se může pochlubit opravdu jedinečnými a dynamickými tvary. Po dynamické jízdě po silnicích můžete ve městě přepnout na elektrický režim. Ve městě s nulovými emisemi ujedete až 67 km. Plug-in hybridní pohon poskytuje nejvyšší výkon až 245 k díky kombinaci dvou motorů. Dopřávat si tak můžete to nejlepší z obou světů.

S modelem CUPRA Leon Sportstourer vstupujete do světa moderního komfortu. Stylový komfort ztělesňují skořepinová sedadla z pravé kůže v interiéru v tmavém chromu, ambientní osvětlení a měděné doplňky.

Působivý je i zavazadlový prostor. Sklopením sedadel získáte 1450 l ve verzi e-Hybrid a 1600 l v konvenčně poháněné verzi.

Všechny technologie ve voze jsou orientovány na řidiče. Mít vše trvale pod kontrolou je ještě snadnější než doposud. Digitální kokpit na 10,25“ displeji a 10“ dotyková obrazovka infotainmentu s hlasovým ovládáním ocení všichni řidiči. Displej je rozdělen na tři plochy, které si můžete individualizovat dle svých potřeb.

V kompletně novém designu od přídě až k zádi se snoubí sofistikovanost se sportovností. Zadní nárazník se zcela novým integrovaným difuzorem ladí s barvou karoserie a zadními LED světly Coast-to – coast. Zadní spoiler a 4 koncovky výfukové soustavy umocňují sportovní výkony.