Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi Q8

Audi Q8 propojuje dva světy, a to svět elegance čtyřdveřového luxusního kupé a svět praktické mnohostrannosti velkého SUV. Výhodou tohoto modelu je, že může pokračovat i tam, kde zpevněné silnice končí, protože disponuje trvalým pohonem všech kol quattro a světlou výškou až 254 milimetrů.

Jako první přichází na český trh verze 50 TDI, která skrývá pod kapotou šestiválcový třílitrový vznětový motor o výkonu 210 kW (286k). Standardní výbavu lze rozšířit atraktivními balíčky Gravity a Technology.
Paket Gravity mimo jiné zahrnuje navigaci MMI Plus s Audi Virtual Cockpitem a čtyřzónovou komfortní klimatizaci, které doplňují další položky. Paket Technology obsahuje HD Matrix LED světlomety,  LED zadní světla s dynamickými ukazateli změny směru,  dynamické natáčení kol zadní nápravy, adaptivní pneumatický podvozek, servomechanické dovírání dveří a asistenční paket Tour.

 

Audi Q8 s téměř třímetrovým rozvorem nabízí více než dostatečný prostor pěti cestujícím. Svou nabídkou místa překonává přímé konkurenty v téměř všech důležitých rozměrech. Zavazadlový prostor SUV pojme v základním uspořádání 605 litrů, se sklopenými opěradly vzroste jeho objem až na 1755 litrů.

Varianty modelu

RS Q8

Představujeme Vám nejvýkonnější SUV kupé z edice Audi Sport. Nezíská si Vás nejen výkonným RS charakterem, ale také svou všestranností, a to jak v souvislosti s jízdními vlastnostmi, tak nezaměnitelným designem. Zrychlení z 0 na 100 km/h během 3,8 sekund není pro tento model žádný problém.

Nové Audi RS Q8 je standardně dodáváno s 22" koly z lehké slitiny v provedení s 10 paprsky ve tvaru hvězdy. Design paprsků vyjadřuje ryzí výkon, který je navíc podtržen při výběru keramických brzd s brzdovými třmeny v šedé, červené nebo modré barvě.

SQ8

Progresivní design, výkonné motorizace, permanentní pohon všech kol quattro a dostatek komfortu pro všechny cestující: Audi SQ8 představuje kombinaci dynamického luxusního kupé, emocemi nabitého sportovního vozu a prostorného SUV. Jeho dlouhý výčet siných stránek doplňuje rozsáhlá nabídka standardních funkcí infotainment systému.