Škoda Karoq

Škoda Karoq je nově vyvinuté, kompaktní SUV s dynamickým a emocionálním designem. Jistě vás uchvátí velkorysý prostor v interiéru, který Škoda Karoq nabízí. Disponuje zavazadlovým prostorem o objemu až 588 litrů, díky kterému poskytuje dostatek prostoru pro potřeby celé rodiny.

Vůz je navržen a stvořen tak, aby byl pro cestující maximálně bezpečný. Bytelná karoserie, devět airbagů, ABS, ESC a Full LED světlomety společně s mnoha dalšími systémy zajistí pocit bezpečí.

Škoda Karoq je prvním modelem Škoda, který může být vybaven digitální přístrojovou deskou. Nejmodernější systémy Škoda Connect umožňují spojení a případně i ovládání vozu pomocí mobilní aplikace.

Milovníci designu a pohodlí si u tohoto modelu přijdou na své. Komfortně tvarovaná sedadla z kvalitních materiálů vám zpříjemní cestování. V souvislosti se zapnutím vnějších světel se aktivuje ambientní osvětlení. Jeho odstín i intenzitu je možné měnit dle momentálního rozpoložení.

Díky inteligentnímu pohonu všech čtyř kol nejsou cesty mimo městské silnice žádným problémem. Po stisknutí tlačítka Off-road se všechny asistenční systémy přepnou do režimu off-road. Strmý svah nebo prudký kopec nebude žádná překážka.