30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

Honda Jazz Hybrid

Přivítejte dynamický, vyspělý Jazz.

Srdcem zcela nového modelu Jazz je nové hybridní hnací ústrojí. Vůz rychle reaguje: přenos výkonu je hladký a plynulý. Je kultivovaný: má nejmodernější převodovku s přímým pohonem a uhlazený, pohodlný interiér. A je úsporný: využívá nejnovější technologie, které snižují emise a spotřebu paliva.  Sečteno a podtrženo, užijete si bezpečnou jízdu s vědomím, že výkon je naprosto optimální.

Celkový výkon 107 PS 107 k / 80 kW a točivý moment elektrického pohonu 253 Nm dokáže vůz zrychlit z 0 na 100 km/h za 9,4 sekundy, maximální rychlost vozu činí 175 km/h. Výsledkem je nenáročná a pohodlná jízda, ať už projíždíte městem nebo jedete vysokou rychlostí po dálnici. Tento úsporný hybridní systém produkuje emise CO2 od 82 g/km (NEDC) se spotřebou 3,6 l/100 km (NEDC).

Již ve standartní výbavě můžeme najít plné LED světlomety, 10 airbagů včetně airbagu kolenního a středového, technologii podpory řízení Honda SENSING poslední generace a špičkovými bezpečnostními prvky. V sadě Honda SENSING nechybí systém pro zmírnění následků nehody, systém udržování jízdního pruhu, systém informující o objektech v mrtvém úhlu a další užitečné prvky, které pomáhají zajistit, abyste vy a vaši blízcí byli v bezpečí.

Zcela nový model Honda Jazz poskytuje intuitivní konektivitu uvnitř vozu, která umožňuje řidiči udržovat snadné spojení s každodenním životem. Připojené infotainmentové služby jsou přístupné prostřednictvím dotykové obrazovky nebo je lze aktivovat hlasem. Patří mezi ně počasí, parkovací místa, hudba, navigace, vyhledávání polohy a telefonní služby. Ucelenou nabídku integrovaných aplikací lze doplnit o zrcadlení smartphonu prostřednictvím služeb Android Auto a Apple CarPlay, přičemž tyto služby jsou k dispozici prostřednictvím bezdrátového připojení nebo pomocí USB kabelu. V novém modelu Honda Jazz je poprvé k dispozici také Wi-Fi hotspot.

Samozřejmostí jsou již legendární sedadla MAGIC SEATS.

Právě v prodeji!