Volkswagen ID.3

S modelem ID.3 začíná nová, dynamická éra ve světě elektromobility. Elektrizující výkon ve spojení s nejmodernějším designem a dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky.

Ovládání vozu usnadňuje volitelný průhledový displej AR Head-up-Display, který zobrazuje užitečné informace přímo do zorného pole čelního skla.

Používáte-li hlasové ovládání, obdržíte zpětnou vazbu prostřednictvím světelného signálu, který reaguje na Váš hlas. Jakmile opustíte svůj vůz ID.3, ID.Light Vám pomocí inteligentních světelných signálů dá pozdrav na rozloučenou.

Atraktivním designovým detailem je panoramatické střešní okno, které zasahuje téměř přes celou šíři střechy.
V tomto voze nemusíte spouštět oči od dění na vozovce, protože vše můžete snadno ovládat pomocí intuitivního hlasového ovládání. Např. rádio, volitelný navigační systém nebo Váš telefon. Stačí pouze říct "ahoj ID" - a systém Vás pochopí.

Futuristický vzhled modelu je nepřehlédnutelný. Tvoří ho volitelné přední světlomety LED Matrix, nově navržené logo Volkswagen a další světelná linie, která z obou stran navazuje na logo. 

Zcela nově navržený design má své pokračování také v interiéru, který je futuristický, pohodlný a současně přehledný. K tomu přispívají atraktivní sedadla, dostatek prostoru pro nohy, absence středového tunelu a velký dotykový displej, stejně jako ID.Light, společně s osvětlením "Ambiente", které si můžete individuálně přizpůsobit.