30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Výkup vozů

Přenechte veškeré starosti s prodejem Vašeho vozu na nás!

Chci prodat vůz

Vykoupíme Váš vůz bez nutnosti nákupu jiného vozu. Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

Informace o vozidle

Pro přesnější stanovení ceny, prosíme o zadání VIN vozu (s jeho vyplněním Vám rádi pomůžeme). Jako další informace můžete uvést počet najetých kilometrů, rok výroby, motorizaci, typ převodovky apod.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasím se » Zásadami pro zpracování osobních údajů «.
  • Jsme 2x v Praze

  • Vykupujeme vozy všech značek

  • Přebíráme záruku za technický stav

  • Administrativu vyřešíme za Vás

Plánujete prodat své vozidlo?

 Jsme tu pro Vás. Ať už potřebujete vozidlo pouze prodat, vyměnit na protiúčet, a nebo uvažujte o vystavení vozu ve Zprostředkovatelském prodeji, vždy budeme jednat s osobním a profesionálním přístupem.

Rádi poradíme, jaký způsob prodeje bude nejlepší, ohodnocení vozidla provádíme v reálných výkupních a prodejních cenách, i proto preferujeme osobní prohlídku vozu před samotnou realizací obchodu. Všechna vozidla prověřujeme v databázi Cebia a v dalších systémech, které pomohou objektivně stanovit optimální cenu.

Rádi byste své vozidlo prodali a nemáte čas?

Není problém, náš mobilní výkupčí přijede vykoupit vozidlo až k Vám. Rádi za Vámi přijedeme po Praze nebo Středočeském kraji a vůz naceníme (ostatní kraje po telefonické domluvě). Přizpůsobíme se Vašemu časovému rozvrhu a technik výkupu Vás navštíví doma nebo v zaměstnání. Vozidlo důkladně prohlédne, přidá garanci ceny a v klidu Vás necháme promyslet další postup.

Naši technici výkupu jsou připraveni provést ohodnocení samotného vozu či celé firemní flotily, po předchozí dohodě dokonce i v sídle našeho klienta.

  • MOBILNÍ VÝKUP

    Mobilní výkupčí dorazí na Vámi dodanou adresu, kde proběhne nacenění a výkup vozu.

Velmi si zakládáme na dobrém jménu společnosti AUTO JAROV a budeme velice rádi, pokud nám umožníte, nás o našich kvalitách přesvědčit. Neváhejte se na nás obrátit, jsme partnery programů Škoda Plus, Das WeltAuto a Audi Approved Plus. Děkujeme a těšíme se na Vás.