Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Výkup vozu

Plánujete prodat své vozidlo? Přenechte veškeré starosti s prodejem Vašeho vozu na nás!

Chci si nechat ocenit vůz

Jsme tu pro Vás. Ať už potřebujete vozidlo pouze prodat, vyměnit na protiúčet, a nebo uvažujte o vystavení vozu ve Zprostředkovatelském prodeji, vždy budeme jednat s osobním a profesionálním přístupem.

Rádi poradíme, jaký způsob prodeje bude nejlepší, ohodnocení vozidla provádíme v reálných výkupních a prodejních cenách, i proto preferujeme osobní prohlídku vozu před samotnou realizací obchodu. Všechna vozidla prověřujeme v databázi Cebia a v dalších systémech, které pomohou objektivně stanovit optimální cenu.

Chci si nechat ocenit vůz

Jak to funguje?

 • 1. Napište nám

  Vyplňte jednoduchý formulář na této stránce, na základě kterého Vás co nejdříve kontaktujeme. Čím detailněji formulář vyplníte, včetně VIN, tím efektivněji bude vůz pro Vás naceněn.

 • 2. Zavoláme Vám

  Spojí se s Vámi náš technik výkupu, který s Vámi ověří údaje o vozu, popřípadě se na některé údaje pro nacenení doptá. Následně Vám také sdělí předběžnou výkupní cenu.

 • 3. Vůz prohlédneme

  Během telefonátu s technikem si domluvíte prohlídku vozu, která může proběhnout na našem salonu nebo i u Vás, díky mobilnímu technikovi.

 • 4. Vůz vykoupíme

  Po úspěšné prohídce Váš vůz vykoupíme a peníze můžete získat ihned nebo využít protiúčet na koupi jiného vozu.

Možnosti výkupu

Benefity

Velmi si zakládáme na dobrém jménu společnosti AUTO JAROV a budeme velice rádi, pokud nám umožníte, nás o našich kvalitách přesvědčit. Neváhejte se na nás obrátit, jsme partnery programů Škoda Plus, Das WeltAuto a Audi Approved Plus. Děkujeme a těšíme se na Vás.

 • Jsme 2x v Praze – Na Jarově a v Kunraticích

 • Vykupujeme vozy všech značek

 • Přebíráme záruku za technický stav

 • Veškerou administrativu vyřešíme za Vás

 • Peníze bezpečně převodem na bankovní účet

 • Upřímné a osobní jednání

Mobilní výkupčí

Chcete-li prodat svůj vůz, ale nemáte čas, tak máme pro Vás ideální řešení – náš mobilní výkupčí přijede vykoupit vozidlo až k Vám kdekoliv v Praze a Středočeském kraji*.

Přizpůsobíme se Vašemu časovému rozvrhu a technik výkupu Vás navštíví doma nebo v zaměstnání. Vozidlo důkladně prohlédne, přidá garanci ceny a v klidu Vás necháme promyslet další postup. Naši technici výkupu jsou připraveni provést ohodnocení samotného vozu či celé firemní flotily, po předchozí dohodě dokonce i v sídle našeho klienta.

* Ostatní kraje po telefonické domluvě

Chci prodat vůz

Vykoupíme Váš vůz bez nutnosti nákupu jiného vozu. Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme.

Informace o vozidle

Pro přesnější stanovení ceny, prosíme o zadání VIN vozu (s jeho vyplněním Vám rádi pomůžeme). Jako další informace můžete uvést počet najetých kilometrů, rok výroby, motorizaci, typ převodovky apod.

Kontaktní údaje

Odesláním formuláře souhlasím se » Zásadami pro zpracování osobních údajů «.