Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

CUPRA Ateca

Motor o výkonu 300 koní se 6 jízdními režimy. Automatická převodovka DSG, technologie pohonu všech kol, dynamické řízení adaptivních tlumičů DCC a Brembo brzdy. To vše je CUPRA Ateca – kultivovaná síla, připravena na jakoukoliv výzvu.

Interiér je jedinečně přizpůsoben potřebám řidiče. Obsahuje např. digitální kokpit je o velikosti 10,25“ se třemi nastavitelnými profily, nebo dotykovou obrazovku infotainmentu s vysokým rozlišením a konektivními funkcemi. Vyberte si to, co potřebujete a vydejte se vlastní cestou. 

Prémiové čalounění, sportovní sedadla a zaručená kvalitní podpora – vybrat si můžete co vám nejvíc sedí. Tvarování sedaček je nadčasové, použité jsou velice kvalitní materiály a design je unikátní. Kvalita a prostor. Interiér nové CUPRA Ateca nabízí vše, co potřebujete.

Robustní exteriér poskytuje zase všestrannou sportovní propracovanost. Zvýrazněná kapota, Full LED světlomety a distinktivní detaily. Nezaměnitelný je zvuk CUPRA – poháněno dvojitou koncovkou výfuku, zabudovanou do dynamického zadního difuzoru.

Unikátní a dynamická nová CUPRA Ateca – připravte se na cestu.