30 let AUTO JAROV - Připravte se na jaro s AUTO JAROV - Více informací

O firmě

„Prodejem naše služby nekončí…“

Společnost AUTO JAROV a.s. vlastní AUTO JAROV, s.r.o., která  zahájila svou působnost 1. 1. 1993 v prostorách tehdejší Mototechny v Praze na Jarově. Obchodní komplex vznikal postupně, ale již od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů ŠKODA a značek patřících do koncernu Volkswagen Group, tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, SEAT a Audi. Postupem času přidala do svého portfolia také nekoncernovou značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou.

Díky neustálé snaze se zlepšovat a být blíže svým klientům se společnost AUTO JAROV rozhodla rozšířit své působení na trhu. V roce 2012 zahájila stavbu své nové pobočky v Praze 4 – Kunraticích. Slavnostní otevření salonu proběhlo 1. prosince 2013.

V současnosti nabízí společnost AUTO JAROV 510 pracovních příležitostí a je největším obchodním domem automobilů nejen v Praze, ale i v celé České republice.

Historie

 • 1993

  Vznik společnosti AUTO JAROV

  Z bývalé Mototechny se přes nepřerušený provoz dokázala vybudovat obchodní společnost AUTO JAROV. Její provoz byl zahájen v lednu roku 1993, a již od počátků se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů ŠKODA a značek patřících do koncernu Volkswagen Group, tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, SEAT a Audi.

 • 1994

  Stanice STK – 1. linka

  V roce 1994 byla podle projektu Ing. arch. Vladimíra Černohorského vybudována na ploše cca 200 m2 stanice technické kontroly a stanice měření emisí.

 • 1997

  Otevření rekonstruované čerpací stanice 

  Během roku 1997 proběhlo v areálu AUTO JAROV hned několik rekonstrukcí. Mezi ně patřila i rekonstrukce benzinové stanice pohonných hmot. Změny proběhly podle projektu firmy Building, kdy je na ploše 100 m2 postavila firma Congesta. Objekt je řešen jako zděná konstrukce s proskleným pláštěm, nad tankovacími stojany je ocelový přístřešek.

 • 1998

  Zastřešený autosalon ojetých a zánovních vozů

  Společně s rozsáhlou rekonstrukcí managment AUTO JAROV rozhodl vybudovat krytý autosalon ojetých a zánovních vozů na celkové ploše 3000 m2 v místech kde bývala karosárna a lakovna. Architekt Černohorský umístil salon ve 2. nadzemním podlaží, jehož bohaté prosklení umožňuje zákazníkům přehledné srovnání kvality nabízených vozů.

 • 2000

  Výstavba klempírny a lakovny – kolaudace 22.12.2000

  Rozsáhlé nároky na karosářské a lakýrnické práce vyvolaly potřebu výstavby zcela nového objektu. Komplex karosárny a lakovny, navržený opět architektem Černohorským, stihla firma Congesta vybudovat za rekordně krátkou dobu, mezi srpnem a prosincem roku 2000.

 • 2002

  Otevření salonu Volkswagen osobní vozy

  Další investicí pro AUTO JAROV byla výstavba salonu pro osobní vozy Volkswagen. Otevření salonu proběhlo v září 2002. Nyní je celková velikost dvoupodlažního salonu 2 847 m2 a můžeme zde vystavit až 38 modelů. O kvalitě nabízených služeb svědčí i fakt, že prodejní tým již po několikáté obhajuje prvenství v prodeji osobních vozů.

 • 2003

  Otevření salonu Volkswagen Užitkové vozy

  Salon Volkswagen Užitkové vozy byl postaven jako první svého druhu v České republice a s plochou o velikosti 300 m2 umožňuje vystavit až osm nových automobilů. Stavba velmi elegantně navazuje na salon osobních vozů Volkswagen.

 • 2005

  Otevření salonu Audi a Honda, rekonstrukce administrativní budovy, otevření venkovního autobazaru – pod autosalonem Audi

  V tomto roce proběhlo několik rekonstrukcí, jako například salonu Audi anebo administrativní budovy. AUTO JAROV přijalo mezi ostatní značky i značku Honda pro prodej automobilů, motocyklů a zahradní techniky. Bazar prošel rozšířením o vzniklý nový venkovní prostor pod salonem Audi.

 • 2007

  Výstavba skladu automobilů a mechanická dílna I (nový servis pro Užitkové vozy Volkswagen), otevření nového salonu ŠKODA 

  Stavba několika dalších objektů probíhala v roce 2007. Vzhledem k rozlehlosti areálu bylo možné realizovat nový autosalon ŠKODA i se servisním zázemím. Mezi další patřila výstavba šestipodlažního parkovacího objektu s kapacitou až pro 280 skladových aut. Třetím významným objektem realizovaným v roce 2007, je nová servisní hala.

 • 2008

  Výstavba konferenčního centrum nad Hondou

  V dalším roce se AUTO JAROV pustil do výstavby konferenčního centra nad Hondou, který nyní slouží pro různé akce, školení a setkání zaměstnanců.

 • 2009

  Výstavba mechanické dílny II (klempírna, osobní VW, repase) + pneu hotelu 

  Významnou investicí, byla víceúčelová budova servisních služeb. Má rozlohu 6000 m2 a v jejím podzemí je situován ,,pneu hotel“, ve kterém je možné uskladnit až 3000 sad pneumatik. V přízemním podlaží je umístěna nová moderní klempírna, dále pak v prvním patře je servis pro osobní vozy Volkswagen. V patře druhém probíhají repase nových vozů a montáž doplňků.

 • 2010

  Rozšíření salonu Volkswagen spodní prostory 

  V roce 2010 se salon Volkswagen dočkal své změny, a to v rozšíření o spodní prostory pod salonem. Místnost slouží k uskladnění skladových vozů anebo jako příprava vozů pro klienty.

 • 2011

  Prodaný 100 000 vůz Volkswagen Golf (26.4.2011)

  Tento rok byl pro AUTO JAROV významný tím, že byl prodán ke konci dubna 100 000 vůz, a to lidmi tolik oblíbený Volkswagen Golf.

 • 2013

  Otevření salonu Volkswagen v Kunraticích, otevření polyfunkčního domu

  Rok 2012 byl pro firmu jedním velkým projektem, kdy se plánovalo, zaměřovalo, podepisovalo a v rámci expanze následně realizovala výstavba nové budovy v Kunraticích. V prosinci 2013 byl slavnostně otevřen salon Volkswagen pro osobní a užitkové vozy. Je největší a nejmodernější v ČR s rozlohou 3 000m2.

 • 2014

  Přestavba salonu Volkswagen osobní vozy do Modulárního konceptu, první prodaný elektrický vůz VW e-up! (4.10.2018)

  Po skoro 3 letech, se opět dostala řada na salon Volkswagen osobní vozy, kde proběhla celková přestavba podle Volkswagen Modulárního konceptu. Zároveň tohoto roku byl prodán první elektrický vůz značky Volkswagen model e-up!

 • 2015

  Otevření salonu Audi Kunratice, rekonstrukce salonu ŠKODA na Jarově, rekonstrukce myčky 

  Provoz značky Audi Kunratice v listopadu 2015 se stal jedním z největších terminálů Audi ve střední a východní Evropě. Rekonstrukcí na mladší a dynamičtější dojem prošel salon ŠKODA. V tomto třípodlažním saloně se nachází prodej nových vozů, servisní zázemí a široký sortiment originálního příslušenství a doplňků. Svou modernizací prošla i v tomto roce myčka.

 • 2016

  Otevření prodeje zánovních vozů v Kunraticích

  Nově vybudované zázemí pro Bazar AUTO JAROV Kunratice zaujímá plochu cca 4200 m2 a nabízí tak zákazníkům maximální komfort nejen při koupi, ale i při výkupu stávajícího vozu. Nabízí více jak 200 prověřených vozidel z programu Škoda Plus a Das Welt Auto.

 • 2017

  Rekonstrukce salonu Volkswagen Užitkové vozy

  Salon Volkswagen Užitkové vozy v roce 2017 prošel malou rekonstrukcí a nyní krásně pasuje k salonu osobních vozů.

 • 2018

  Rekonstrukce salonu Audi a poslední prodaný vůz Volkswagen Beetle (4.10.2018)

  V roce 2018 prošel salon Audi rozsáhlou rekonstrukcí podle nejnovějšího Audi AG konceptu, nyní salon pojme 14 vozů k jejich prezentaci. O další milník se nám v tomto roce postaral model Volkswagen Beetle, jehož poslední kus od ukončení výroby byl prodán 4.10.2018.

 • 2019

  Rekonstrukce čerpací stanice, rekonstrukce salonu SEAT, rekonstrukce salonu Honda auto/moto

  Další rok AUTO JAROV čekaly hned 3 náročnější rekonstrukce mezi které patřila i čerpací stanice. Salon SEAT prošel malou modernizací, prosvětlením interiérů a v poslední řadě to byla rekonstrukce salonu Honda, kdy změnou prošlo celé její patro.

 • 2021

  Přidání vozů z programu Audi Approved Plus, značka CUPRA 

  Audi Approved Plus je celosvětový program pro ojetá a zánovní vozidla Audi. Tento program přináší možnost nákupu skladových vozidel přímo u nás v autosalonu Audi AUTO JAROV Kunratice, ale také možnost vybírat ze skladu výrobce přímo v Německu. Na salon SEAT se přidružila značka CUPRA, která v roce 2020 dostala i svůj CUPRA koutek kde se vystavují nové modely a CUPRA příslušenství.