O firmě

Společnost AUTO JAROV a.s. vlastní AUTO JAROV, s.r.o., která  zahájila svou působnost 1. 1. 1993 v prostorách tehdejší Mototechny v Praze na Jarově. Obchodní komplex vznikal postupně, ale již od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů ŠKODA a značek patřících do koncernu Volkswagen Group, tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, SEAT a Audi. Postupem času přidala do svého portfolia také nekoncernovou značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou. 
Díky neustálé snaze se zlepšovat a být blíže svým klientům se společnost AUTO JAROV rozhodla rozšířit své působení na trhu. V roce 2012 zahájila stavbu své nové pobočky v Praze 4 – Kunraticích. Slavnostní otevření salonu proběhlo 1. prosince 2013.
V současnosti nabízí společnost AUTO JAROV 510 pracovních příležitostí a je největším obchodním domem automobilů nejen v Praze, ale i v celé České republice.
Moto AUTO JAROV zní: „Prodejem naše služby nekončí…“

Prodej nových automobilů

Nové vozy Volkswagen, Škoda, Audi, SEAT a Honda jsou vystaveny ve speciálních showroomech jednotlivých značek, kde je profesionálně proškolený tým prodejců vždy ochotný a připravený každému zákazníkovi pomoci a poradit. AUTO JAROV je firma s tradicí a profesionálním přístupem ke každému klientovi.

Prodej zánovních a ojetých automobilů

V Autosalonu zánovních vozidel je na ploše 4 000 m2 vystaveno přes 300 kvalitních a prověřených automobilů s širokou nabídkou vozidel do 2 let stáří a s najetými max. 50tis. kilometry. Starší automobily jsou vystaveny na venkovní zastřešené ploše 3 500 m2. 

Financování

Hlavními partnery společnosti AUTO JAROV jsou leasingové společnosti Volkswagen Financial Services a sAutoleasing.         

 

                                            

Servisní služby

Hlavním mottem společnosti je: „Prodejem naše služby nekončí…“. Velká péče je tak věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou. 
Výčet servisních pracovišť doplňuje lakovna a klempírna, pneuservis, rychloservis, expres lakovna a autosklo servis.
Pomoc při poruše přímo na cestě poskytuje asistenční vozidlo spolu s odtahovou službou, připravené 
NON-STOP k výjezdu. Po dobu opravy vozů si může zákazník pronajmout některé ze 150 připravených náhradních vozidel. Na provedené opravy prověřené výstupní kontrolou je poskytována záruka 24 měsíců.

Ostatní služby

AUTO JAROV disponuje rozsáhlými prodejními sklady originálních náhradních dílů a odbornou prodejnou doplňků a příslušenstvíznaček Volkswagen, Škoda, Audi, SEAT a Honda. Nachází se zde prodejna značkového oblečení, obuvi a rukavic Alpinestars a také specializovaná prodejna přileb a příslušenství pro motocyklisty
Vlastní čerpací stanice je zásobována značkovými pohonnými hmotami a mazivy Shell. V areálu funguje samostatná STK se stanicí měření emisí a registr motorových vozidel.