Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Náhradní díly

KONTAKTY

Nabízíme našim zákazníkům kompletní sortiment originálních dílů a příslušenství pro vozy Volkswagen, SEAT, Audi, Škoda, Honda a Honda motocykly. Velkoodběratelům (nezávislé dílny, majitelé vozových parků) poskytujeme odstupňované slevy dle obratu po individuální dohodě.

Náhradní díly
Námi prodávané originální díly jsou totožné s montovanými při sériové výrobě. Díky tomu získáte výrobek, který prošel nejen všemi inovacemi, ale i testy a zkouškami kterými jsou díly pro použití v sériové výrobě podrobovány. Jedině tak může být zaručen bezchybný provoz vozidla a dlouhodobá životnost jednotlivých komponentů. Díky velikosti našeho skladu, který zahrnuje více jak 20 000 položek můžeme většinu požadavků vyřídit ihned nebo nejpozději do 24 hodin.

Originální výměnné díly 
Originální výměnné díly nabízejí zákazníkovi vysoce aktuální alternativu k novým dílům: stoprocentní kvalitu až s padesátiprocentní slevou. Jedná se o vyčištěné a profesionálně opravené originální díly, které jsou znovu použité jako renovované díly, rovnocenné novým. Originální výměnné díly jsou nabízeny pro vozy značek Škoda, VW, Audi a SEAT.

Originální příslušenství
Vybavení Vašeho vozu příslušenstvím je vždy věcí osobního vkusu. V naší specializované prodejně nabízíme široký sortiment originálního příslušenství. Zároveň nabízíme i možnost zapůjčení vybraného sortimentu příslušenství pro Váš vůz: střešní boxy, zahrádky, sněhové řetězy. Podrobné informace naleznete ZDE.

Otevírací doba:

Po – Pá : 8:00–18:00 hodin
So : 9:00–13:00 hodin