Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Poškozený

Jak postupovat, pokud jste poškozený při autonehodě.

  1. Vyplňte „Záznam o dopravní nehodě“. Policii ČR volejte v případě, že škoda na jednom vozidle přesahuje 100 000 Kč.
  2. Kontaktujte AUTO JAROV telefonní linku 605 438 407.
  3. Zajistíme Vám odtahovou službu, která převeze Váš vůz do servisu.
  4. Sepíšeme zakázku na opravu, převezmeme od Vás nezbytné doklady pro likvidaci škody a zařídíme prohlídku vozidla pojišťovnou.
  5. Zapůjčíme Vám náhradní vozidlo na dobu opravy zdarma.* Generali Česká pojišťovna a.s. nehradí náhradní vozidlo „Krycím dopisem“ .
  6. Po opravě pro Vás zařídíme platbu tzv. „Krycím dopisem“.
  7. Námi provedené práce a dodané náhradní díly hradí pojišťovny ze 100%. **

   
* U náhradních vozidel neproplácí pojišťovny pevné náklady na 1 km ceně cca 4,10 Kč.
**  100% úhradu opravy nelze garantovat u vozidel starších 5-ti let nebo u vozidel, které mají najeto více než 100 000 km. U těchto vozidel pojišťovny započítávají amortizaci vozidla.

U AUTO JAROV oprava bez amortizace

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou a.s. jsme pro Vás připravili nový produkt – oprava staršího poškozeného vozidla z pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) bez amortizace. Týká se všech zákazníků, kteří mají sjednané povinné ručení u Generali Česká pojišťovna a.s. a jsou poškozeni pojištěným z jiné pojišťovny, ale likvidaci škody řeší v zastoupení u Generali Česká pojišťovna a.s... Dále se týká všech zákazníků, kteří byli poškozeni účastníkem silničního provozu, který má sjednané povinné ručení u Generali Česká pojišťovna a.s. a likvidaci škody řeší u Generali Česká pojišťovna a.s..