Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Honda Scooter

Pořádnou legraci můžete zažít s bohatým výběrem Scooter 125. Kličkování v městském provozu, ale i dynamičnost, to jsou přednosti těchto Scooterů.

Nabízené modely

Vision

Vytvořený pro snadný pohyb po městě.  Pokud se chcete cestovat po městě rychle, pak je tento stylový a cenově dostupný skútr nejlepší volba. Zcela nový model Vision 110 je hospodárnější a při každé jízdě si budete užívat řadu prémiových prvků. Nová Vision 110 představuje především jednoduchou, snadnou přepravu, ale pokud jde o jeho celkový výkon je mnohem víc.

Tento skútr přináší ostře přepracovanou kapotáž s větším úložným prostorem pod sedlem (objem 17,7l) a intuitivním LCD přístrojovým panelem. Velmi pohodlné je také ovládání pomocí klíče Smart Key. Ocelový rám nové generace zaručuje lehčí ovládání a nový motor s technologií Enhanced Smart Power (eSP) ušetří peníze při tankování. Model Vision 110 nabízí vysokou kvalitu konstrukce a mnoho prvků, které u prémiového skútru očekáváte, ale za cenu, která stojí za pozornost.

PCX125

Oblíbený skútr Honda PCX125 je nenápadný a velmi úspěšný model jednostopých strojů Honda. Výrazný a moderní design elegantně zapadá do náročného městského životního stylu a vždy si najde cestu v rušném provozu a umožní snadné zaparkování. Součástí je i „úroveň X osobního komfortu“ (‘X’ level of Personal Comfort – PCX). Úroveň X je dána dána pozicí s nohama uvnitř stroje, vynikající ochranou před povětrnostními vlivy, schránkou pod sedlem schopnou pojmout integrální přilbu, či vysokou kvalitou zpracování.

SH125I

Tento skútr s velkými koly spojuje zábavu, prvotřídní pohodlí, lepší ovládání, nejmodernější technologie motorů a nízkou spotřebu paliva – to vše pro zajištění zábavnější jízdy. Motor se zapalováním PGM-FI nabízí plynulý přísun výkonu v nízkých a středních otáčkách a spoustu točivého momentu potřebného k rychlým rozjezdům, které ve městě často potřebujete. Podvozek na rámu z vysokopevnostní oceli s centrálním nosníkem je mimořádně odolný. 33mm přední vidlice a zadní tlumiče s nastavením předpětí v 5 stupních poskytují jezdci prvotřídní pohodlí – a to i při jízdě ve dvou.

Forza 125

Technologie, praktičnost a vytříbený sofistikovaný styl, to vše zabalené do jednoho sportovního skútru GT. Motor modelu Forza 125 s technologií Enhanced Smart Power Plus (eSP+), systémem HSTC a certifikací EURO5 nabízí špičkové zrychlení. Na ježdění po městě nabízí dojezd na 480 km, stabilní rychlost a plynulý výkon s rychlou odezvou. Elegantní a zmodernizovaný přední aerodynamický kryt a boční strany proplouvají vzduchem a aerodynamický tvar snižuje tlak na jezdce během rychlé jízdy.

SH150

Není náhodou, že tento model patří v Itálii mezi nejoblíbenější skútry: jeho bohatá výbava zahrnuje čtyřventilový eSP+ motor se systém nastavitelné kontroly trakce (HSTC) a s technologií vypnutí motoru při zastavení (Idling Stop), typický a elegantní SH styl s plochou podlahou, LCD přístrojový panel, LED osvětlení, 28litrovou odkládací schránku, USB-C zásuvku či inteligentní klíč Smart Key. Přitažlivost tohoto modelu pro rok 2022 zvyšují dvě nová barevná provedení.