Motorové stroje Honda

AUTO JAROV Vám nabízí kompletní škálu výrobků Honda.

Zahradní technika
Zahradní technika Honda slouží pro domácí uživatele i pro profesionály a naplní očekávání každého uživatele.
Řadíme do ní výrobky jako jsou motorové sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, postřikovače, plotostřihy, fukary a kultivátory a jejich příslušenství. Zahradní sekačky nabízejí profesionální zahradní sekačky, zahradní sekačky s plechovým podvozkem, sekačky z plastu pro náročné zákazníky a zahradní traktory s výkonnými motory.
Více informací ZDE.
   
   
Elektrocentrály a čerpadla
Honda nabízí malé přenosné, rámové či kapírované generátory. Elektrocentrály se vyznačují tichými a spolehlivými motory s dlouhou  životností a nízkou spotřebou. Na všechny poskytujeme záruku 5 let.
Elektrocentrály lze použít tam, kde není k dispozici pevná rozvodná síť nebo pro dočasné pokrytí jejich výpadků.
   
Honda nabízí vodní, kalová a chemická čerpadla s dlouhou životností a nízkými náklady na údržbu.  U čerpadel s širokým výběrem o výkonu od 140 do 1 640 litrů za minutu není nutné blízké přípojky elektrické energie. Pásové transportéry jsou vhodné pro nerovné a nepřístupné terény. Naložený transportér vyjede do svahu ve sklonu až 25%.
Více informací ZDE.
    
   
Sněhové frézy
Společnost Honda nabízí sněhové frézy pro nenáročné plochy, hobby, ale i profesionální využití. Hobby sněhové frézy jsou schopny odklidit plochu do 20 cm. Malé frézy nabízejí pojezd s mechanickou dvoustupňovou převodovkou, zpátečkou a mají záruku 5 let. Sněhové frézy Honda jsou lehké a skladné. Hybridní sněhové frézy nabízí vylepšený mechanizmus odhozu sněhu, nízkou spotřebu paliva a tlačítka přímo na ovládacím panelu. Střední sněhové frézy pro profesionály umožňují vysoký hodinový výkon a 100 % kontakt s povrchem díky elastickým pojezdovým pásům.
Více informací ZDE.
     
   
Motory
Honda je specialistou na horizontální, vertikální a mini 4taktní motory. Tyto motory jsou špičkou ve své třídě. Vyznačují se nízkými vibracemi, snadnou údržbou a využívají se v mnoha aplikacích. Konstrukce v sobě zahrnují mnoho unikátních prvků. Profesionální motory jsou konstruovány pro dlouhodobé a náročné používání. Motory jsou vhodné pro použití v takových náročných aplikacích, jako jsou řezačky asfaltu, vibrační desky a pěchy, čerpadla a GO-CART motokáry. 
Motory jsou výkonné a přátelské k životnímu prostředí.
Více informací ZDE.
    
Kontaktujte náš prodejní tým ZDE .