Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi A1

Audi A1 představuje ideálního partnera pro městský životní styl. Druhá generace úspěšného kompaktního Audi A1 na první pohled zaujme výrazným maskulinním designem a již ikonickými prvky odkazujícími na legendární vozy Audi. Sportovní, lze přizpůsobit na míru Vašim individuálním potřebám. Audi A1  je připraveno na digitální budoucnost. Najdete v něm plně digitální přístrojovou desku s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 10,25" a multifunkční kožený volant. Milovníci hudby a vynikající akustiky budou nadšeni z příjmu digitálního rozhlasového vysílání a především z prémiového audiosystému Bang & Olufsen. Audi A1  se může pochlubit asistenčními systémy z luxusní třídy: optimální odstup od vozidla před sebou, Asistent upozornění na vyjetí z jízdního pruhu (při jízdě rychlostí do 65 km/h), Audi pre sense front, který dokáže rozpoznat kritickou situaci, při které by mohlo dojít k čelní srážce s chodcem, cyklistou nebo jiným vozidlem.

Audi A1 nabízí výrazně větší prostor, se kterým je spojen vyšší komfort pro všechny cestující i řidiče. Celková délka Audi A1 narostla o 56 mm až na 4,03 m. Šířka 1,74 metrů se v podstatě nezměnila a výška nové generace vozu nyní dosahuje pouhých 1,41 m - včetně antény 1,43 m. Objem zavazadlového prostoru se zvětšil o 65 litrů a nabízí kapacitu 335 litrů (po sklopení opěradel zadních sedadel – až 1 090 litrů). Práh zavazadlového prostoru ve výšce 67 cm je z hlediska nakládání příjemně nízký. Audi A1 lze objednávat od léta 2018 a na evropský trh je distribuován od podzimu roku 2018.

A1 je vůz pro řidiče individualisty s výrazně mužnou tváří.

Varianty modelu

A1 allstreet

Crossover stvořen mimo město i do centra dění. A1 allstreet se hravě vyrovná s těžším terénem díky lemování blatníků a vnějších prahových lišt, které decentně kryjí karoserii. Sportovní vzhled umocňují široké blatníky, krátké převisy vpředu i vzadu a široká kola, které lze objednat do velikosti až 18“. V městských uličkách si poradí s lehkým terénem a kolemjdoucí zaujme svým spodním ochranným panelem lakovaným v odstínu ušlechtilé šedi. Na cestách Vás budou doprovázet přední kompletní LED světlomety a zadní LED v kombinaci s dynamickými směrovými světly. Od základního modelu se A1 allstreet liší celkově větším vyvýšením. Nadšenci poslechu hudby si přijdou na své při objednání prémiového akustického systému SONOS s 3D zvukem. Díky flexibilitě výbavových linií si můžete libovolně kombinovat různé pakety exteriéru a interiéru.