Partneři

Všichni naši partneři jsou členy České leasingové a finanční asociace (ČLFA), čímž se mimo jiné zavazují k respektování všech pravidel chování při poskytování spotřebitelských úvěrů, která jsou součástí etického kodexu ČLFA.

Volkswagen Financial Services

Společnost Volkswagen Financial Services patří mezi přední finanční společnosti na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.

Portfolio finančních služeb zahrnuje úvěr na auto, leasing automobilů, operativní leasing, pojištění vozidla a doplňková pojištění.

sAutoleasing

Společnost sAutoleasing je specializovanou leasingovou společností, která poskytuje služby finančního a operativního leasingu občanům, podnikatelským subjektům, státním a neziskovým organizacím i velkým firmám a financování potřeb formou spotřebitelského úvěru fyzickým i právním osobám.

MONETA Money Bank

Společnost MONETA Money Bank je jedním z největších poskytovatelů spotřebitelských úvěrů pro nákup nových i ojetých osobních a užitkových automobilů včetně motocyklů v ČR. Nabídku finančních služeb mohou využít jak fyzické, tak právnické osoby, a to včetně možnosti sjednání komplexního pojištění.  Spolupráce se společnostní MONETA Money Bank je postavena na rychlosti, dostupnosti, jednoduchosti služeb a silného zázemí celé skupiny.