Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Škoda Enyaq

Škoda Enyaq je první elektrické SUV značky Škoda postavený na plně elektrické platformě MEB (modulární elektrifikovaná platforma). Nabízí špičkovou techniku rychlé nabití a vysoký dojezd. S baterií 82kWh a elektromotorem s výkonem 150kWmá tohle SUV až 500 kilometrů.

Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Jako další bezpečnostní prvky Enyaq disponuje – prediktivním adaptivním tempomatem, rozpoznáním dopravních značek, adaptivním vedení v pruhu, asistentem jízdy v koloně, nouzovým asistentem a elektrickou dětskou pojistkou.

Škoda Enyaq je dodáván s 13“ infotainmentem. Ovládání je doplněno o dotykovou lištu. Součástí je také SmartLink, který umožňuje použití vašich oblíbených aplikací přímo v autě prostřednictvím infotainmentu. Škoda Connect navíc zajišťuje soubor online služeb, které zahrnují proaktivní servis, diagnostiku, aktualizaci softwaru a základní funkce pro elektrovozy v rámci balíčku Vzdáleného přístupu.

Interiér potěší každého, spojuje prostornost, pohodlnost, eleganci a luxus. K dispozici je pět variant interiéru – loft, lodge, lounge, suite, ecosuite.
Každý prostor v interiéru je využitý. V modelu Enyaq najdete odkládací schránku ve výplni předních dveří včetně deštníku, prostor pro výstražnou vestu, sklopné stolky, kapsy na mobilní telefony, držáky na lahve 1,5l vpředu i vzadu, výklopná schránka vlevo pod volantem a úložný prostor pod středovou konzolou.
Smart technologie zahrnuje u tohoto SUV virtuální kokpit (úhlopříčka 5,3“ s možností několika typů zobrazení), nabíjecí box pro smartphony a 2x USB-C a 230V zásuvka vzadu.

VARIANTY MODELU

ENYAQ IV COUPÉ

Od roku 2022 Škoda přichází s novým modelem Enyaq Coupé RS iV. Patří mezi první čistě elektrické vozy RS značky. Zapůsobí na vás nejen svými elegantními křivkami ale i černými detaily karoserie. Tento jedinečný sportovec skrývá, co na první pohled není vidět. To jsou nejmodernější technologie, které vám poskytnou nejen spousty zábavy, ale navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. Stejně jako u Coupé iV interiér potěší snad každého. Coupé RS iV je totiž jako stvořený, pokud se chcete ponořit do pohodlí, a zároveň si na 100 % užít každý kilometr jízdy.
Více informací Vám rádi nabídnou naši prodejci.


Varianty modelu

Enyaq Coupé

Enyaq Coupé je stylový a aerodynamicky účinný. Klesající linie střechy od B sloupku ve stylu kupé dává modelu Enyaq Coupé emotivní vzhed. Ať už váš aktivní životní styl zamíří kamkoliv, Enyaq Coupé vás vždy spolehlivě podpoří. Vzhled vozu Enyaq Coupé je korunován přední maskou Crystal Face, díky níž jej poznáte na první pohled.