Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Škoda Superb

Škoda Superb přichází s novou generací vlajkové lodě automobilky. 

Na první pohled Superb zaujme elegantním a moderním designem. Pozadu nezůstává ani výjimečně praktický a prostorný interiér, který je plný té nejmodernější techniky plné inovací. 

Superb je velmi lehce rozpoznatelný, a to zejména díky Matrix-LED předním světlometům v krystalickém designu a osmihranné čelní masce. Ladná linie střechy, aerodynamická zrcátka a až 19”kola podtrhují elegantní a moderní design nového modelu. Dynamický vzhled modelu je podtrhnutý i úzkými LED světly v zadní části vozu. 

Nejmodernější asistenční systémy vám ulehčí každý den. Parkování nebylo nikdy snazší. Nyní stačí stisknout jen správné tlačítko a je skoro hotovo. 

Varianty modelu

Škoda Superb Combi 

Tento vůz vás okouzlí zejména svojí elegancí, která je tvořena hlavně díky předním Matrix-LED světlometům a osmiúhelníkové masce chladiče. Osobitá silueta Superbu Combi je zdůrazněna aerodynamicky optimalizovanou linií střechy s prodlouženým zadním spoilerem. Moderní design zahrnuje až 19”kola. 

Nová Škoda disponuje výjimečně praktickým, chytrým a prostorným interiérem. Díky přesunutí voliče automatické převodovky k volantu je na středové konzoli více místa a působí přehlednějším dojmem. Ambientní osvětlení palubní desky a výplní dveří dokresluje atmosféru celého interiéru. 

O bezpečnost vozidla se starají nejmodernější asistenční systémy, které vám pomáhají předcházet srážkám. Systém eCall je v případě potřeby schopen přivolat pomoc.