Audi A4

Díky novému designovému jazyku a téměř kompletně nové karoserii se sportovní charakter Audi A4 Limuzíny nyní projevuje ještě více než kdy jindy, přičemž na Vás zapůsobí svou dynamikou, silným charakterem i atraktivní estetikou. To je navíc doplněno vysoce kvalitním a funkčním designem interiéru, inovativními digitalizačními technologiemi, skvělým infotainment systémem, celou řadou šikovných asistenčních systémů a v neposlední řadě také výkonnými motory.

Audi A4 Limuzína Vás zaujme svou sportovní povahou, přičemž silně zapůsobí na Vaše emoce a zvedne Vaši prestiž. Na schopnosti tohoto vozu na první pohled poukazují dynamické prvky v provedení quattro i harmonické proporce. Při pohledu zezadu zdůrazňuje šířku vozu horizontální chromovaný proužek spojující zadní LED světla, kterými  částečně prochází. Ke sportovnímu charakteru zádi přispívá vizuálně rozdělení difuzor s integrovanými lichoběžníkovými koncovkami výfuku. Sportovní křivky pokračují i na bocích, pro které jsou typické zdůrazněné lemy blatníků a výrazné lišty prahů. Pokud jde o kola, k dispozici je skutečně velkorysá nabídka na přání dostupných kol v rozmezí 16" až 19". K silnému vyznění přídi přispívají hluboká a široká maska chladiče Singleframe, vyrýsované křivky nárazníku a mohutné otvory sání vzduchu.

Varianty modelu

A4 Avant

Audi A4 Avant nastavuje nová měřítka s ohledem na sportovnost, kvalitu, digitalizaci a variabilitu. Od jeho předchůdce ho již na první pohled odlišuje nový designový jazyk. Ve vysoce kvalitním interiéru můžete díky průkopnickým technologiím hladce navázat na svůj každodenní život digitálního věku. A samozřejmě je zde také velkorysý zavazadlový prostor, který nabízí flexibilní možnosti přepravy různých věcí.

RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant - neotřelý design a nekompromisně působící silueta jasně vypovídají o jeho vášni pro sportovní jízdu. Ideální vůz pro rodiny, kterým není cizí pokrok.
2,9litrový motor V6 TFSI (spotřeba paliva při kombinovaném provozu*: 9,2 l / 100 km, emise CO₂ při kombinovaném provozu*: 210-211 g/km) pohánějící Audi RS 4 Avant silou 450 koní (331 kW) a disponující max. točivým momentem 600 Nm zajistí potěšení z jízdy celé rodině. Z 0 na 100 km/h zvládne tento vůz zrychlit během 4,1 sekund. Elektronicky omezenou maximální rychlost 250 km/h lze při zakoupení na přání dostupného balíčku RS Dynamic zvýšit až na 280 km/h. O vynikající trakci a hbité jízdní reakce se stará permanentní pohon všech kol quattro se sportovním diferenciálem.