Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi A4

Díky novému designovému jazyku a téměř kompletně nové karoserii se sportovní charakter Audi A4 Limuzíny nyní projevuje ještě více než kdy jindy, přičemž na Vás zapůsobí svou dynamikou, silným charakterem i atraktivní estetikou. To je navíc doplněno vysoce kvalitním a funkčním designem interiéru, inovativními digitalizačními technologiemi, skvělým infotainment systémem, celou řadou šikovných asistenčních systémů a v neposlední řadě také výkonnými motory.

Audi A4 Limuzína Vás zaujme svou sportovní povahou, přičemž silně zapůsobí na Vaše emoce a zvedne Vaši prestiž. Na schopnosti tohoto vozu na první pohled poukazují dynamické prvky v provedení quattro i harmonické proporce. Při pohledu zezadu zdůrazňuje šířku vozu horizontální chromovaný proužek spojující zadní LED světla, kterými  částečně prochází. Ke sportovnímu charakteru zádi přispívá vizuálně rozdělení difuzor s integrovanými lichoběžníkovými koncovkami výfuku. Sportovní křivky pokračují i na bocích, pro které jsou typické zdůrazněné lemy blatníků a výrazné lišty prahů. Pokud jde o kola, k dispozici je skutečně velkorysá nabídka na přání dostupných kol v rozmezí 16" až 19". K silnému vyznění přídi přispívají hluboká a široká maska chladiče Singleframe, vyrýsované křivky nárazníku a mohutné otvory sání vzduchu.

Varianty modelu

A4 Avant

Audi A4 Avant nastavuje nová měřítka s ohledem na sportovnost, kvalitu, digitalizaci a variabilitu. Od jeho předchůdce ho již na první pohled odlišuje nový designový jazyk. Ve vysoce kvalitním interiéru můžete díky průkopnickým technologiím hladce navázat na svůj každodenní život digitálního věku. A samozřejmě je zde také velkorysý zavazadlový prostor, který nabízí flexibilní možnosti přepravy různých věcí.

A4 allroad quattro

A4 allroad quattro svým charismaticky designovým exteriérem ukazuje svou terénní povahu. Barevně zvýrazněné lemy blatníků ladí k odstínům předního a zadního nárazníku včetně vnějšího prahu. Offroadové prvky podtrhují charisma tohoto vozu, jsou lakovány matném odstínu s výraznou texturou, ale na přání je k dispozici i metalické provedení nebo v barvě karoserie. Díky uzpůsobenému podvozku a jízdního režimu Audi drive select, lze ovlivnit svůj jízdní zážitek, který se snadno přizpůsobí i potřebám v terénu. Vůz je poháněn silným 2,0litrovým motorem TFSI s výkonem 180kW (245 koní). Za zmínku stojí také prostorný interiér, ve kterém pohodlně zvládnete i dlouhé cesty. Do standardní výbavy vozu jsou zařazena LED čelní osvětlení s přirozeným tónem světla.

S4 Avant

Audi S4 Avant spojí perfektně sportovní dovednosti, které se odrazí v jízdních vlastnostech i designu, s praktičností díky velkému objemu zavazadlového prostoru. Síla motoru o výkonu 255 kW (347 koní) se sportovním podvozkem dodá vozu osobitý charakter. Nepřehlédnutelné světlomety patří mezi přednosti Audi S4 Avant. Na přání lze objednat světlomety Matrix LED s funkcí osvětlení okolního prostoru a směrovými světly. Na 12,3“ displeji se promítnou přímo ve Vašem zorném poli všechny důležité informace ve Full HD rozlišení. Navíc lze dodat finkce jako je Audi connect klíč nebo schránka Audi phone box pro inteligenci chytrého telefonu.

S4 Limuzína

Designové prvky v provedení „S“ doprovází model S4 Limuzínu nejen na venek, ale i uvnitř. Z venku na první pohled při spatření zádi je speciální difuzor v provedení „S“ s dekorativním lemem v matném hliníkovém provedení a se čtyřmi chromovanými koncovkami výfuku také v provedení „S“. Audi S4 Limuzínu snadno poznat dle přední jednodílné masce chladiče Singleframe ve vzoru medové plástve, která je zasazena v matném hliníkovém stříbrném rámu. Vůz je standardně vybaven 18“ koly. Limuzínu pohání třílitrový motor V6 TDI. Dynamický vzhled se prolíná i do interiéru, který je obohacen například podsvícenými kryty prahů s dekorativním hliníkovým vsazením a slogem „S“. Sportovní sedadla jsou i ve standardní výbavě vozu. S Audi S4 Limuzínou se díky intuitivnímu ovládání přes dotykové funkce nebo přímou komunikací v přirozeném jazyce, bude Vaše interakce s vozem nadmíru jednoduchá.

RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant - neotřelý design a nekompromisně působící silueta jasně vypovídají o jeho vášni pro sportovní jízdu. Ideální vůz pro rodiny, kterým není cizí pokrok.
2,9litrový motor V6 TFSI (spotřeba paliva při kombinovaném provozu*: 9,2 l / 100 km, emise CO₂ při kombinovaném provozu*: 210-211 g/km) pohánějící Audi RS 4 Avant silou 450 koní (331 kW) a disponující max. točivým momentem 600 Nm zajistí potěšení z jízdy celé rodině. Z 0 na 100 km/h zvládne tento vůz zrychlit během 4,1 sekund. Elektronicky omezenou maximální rychlost 250 km/h lze při zakoupení na přání dostupného balíčku RS Dynamic zvýšit až na 280 km/h. O vynikající trakci a hbité jízdní reakce se stará permanentní pohon všech kol quattro se sportovním diferenciálem.