Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Pojištění

Pojištění je nedílnou součástí ochrany Vašeho majetku. Ze zákona je každý majitel vozu povinen uzavřít povinné ručení. Zároveň pokud způsobíte škodu jiné osobě, pojištění Vás kryje i v těchto případech a Vy tak nemusíte splácet nemalé peněžní částky několik desítek let.

Pokud si nevíte rady, jaké pojištění je pro Vás ideální, obraťte se na nás. Naši prodejci jsou připraveni Vám ochotně pomoci a připravit nabídku pojištění šitou na míru Vašim potřebám. Pojištěním vozu prostřednictvím společnosti AUTO JAROV navíc získáte také řadu slev a výhod. Na starší vozy můžete využít prodloužení záruky v podobě pojištění mechanických a elektrických závad (Defend car protect). 

V případě autonehody pro Vás v AUTO JAROV zajistíme komplexní služby – od odtažení vozu přes zapůjčení náhradního vozidla až po vyřízení škodní události s pojišťovnou. Více informací, jak Vám v případě nehody můžeme pomoci, najdete >> ZDE <<. V případě nehody, poškození nebo odcizení vozu si tak nemusíte dělat vrásky se zaplacením škody, která Vám vznikne. Pojištění proti ztrátě hodnoty vozu při totální škodě nabízí produkt GAP. 

Již několik let spolupracujeme se stabilními partnery a doporučujeme tyto společnosti: Generali Česká pojišťovna a.s., ALLIANZ, a.s. a Kooperativa a.s., Defend insurance s.r.o..