Audi Q7

Při pohledu na výrazný exteriér Audi Q7 doslova cítíte sebevědomí, které z něho vyzařuje. Po nastoupení do vozu si pak budete vychutnávat maximální komfort, který si jen dovedete přestavit. Příď Audi Q7 okamžitě zaujme svou osmihrannou jednodílnou maskou chladiče v provedení Singleframe s chromovanými vertikálními žebry. Vůz se může pochlubit také vnějšími prahovými lištami v novém provedení, které podtrhují jeho světlou výšku a jasně poukazují na fakt, že se jedná o SUV, které je schopné poradit s jízdou mimo vyasfaltované silnice. Při čelním pohledu Vás nepochybně zaujme také nový design světlometů, zatímco vzadu udělá dojem chromovaná lišta protínající koncová světla. 

K Vaší komfortní jízdě v kabině, v níž může pohodlně cestovat až sedm lidí, přispějí klimatizace s možností přizpůsobení na míru, na přání dostupný audiosystém Bang & Olufsen s technologií 3D zvuku a taktéž na přání dostupný paket vícebarevného osvětlení interiéru a kontur. 

Bez ohledu na to, zda se pohybujete ve městě nebo daleko za jeho hranicemi, se vždy můžete spolehnout na podporu našich asistenčních systémů1. Při jízdě na dlouhé vzdálenosti Vás podpoří adaptivní asistent řízení kombinující funkce adaptivního tempomatu a asistenta pro jízdu v jízdním pruhu. Dále je zde nouzový asistent, který při neaktivitě řidiče nejprve upozorní na rizikovou situaci a v případě potřeby začne kontrolovaně brzdit až do úplného zastavení. Při parkování, různém manévrování, odbočování a v dalších situacích Vás podpoří kamery s výhledem do okolí, asistent pro průjezd křižovatkou a celá řada dalších asistentů. 

Varianty modelu

SQ7

Rodinné SUV s velkorysým prostorem, dynamickým vzhledem a vysokým komfortem s nejmodernějšími informačně-zábavnými funkcemi. Audi SQ7 má ve své standardní výbavě nejnovější generace profesionálního systému infotainmentu MMI navigation plus s dotykovým rozhraním. Ve srovnání se základním modelem na Vás udělá dojem nejen svým vnějším vzhledem, ale také řadou specifických prvků výbavy „S“. Pro tento model Audi SQ7 jsou dostupná kola o velikosti až do 22“. Pohon s působivým výkonem máte na výběr ze dvou variant výkonných motorů, ovšem benzínový TFSI umožní snadnější manévrování a sportovnější jízdní chování vozu.