Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Pick-up service

Pick-up servis je určen klientům AUTO JAROV, kteří mají u naší společnosti zřízenou tzv. platbu na fakturu (převodem na účet). Těmto zákazníkům nabízíme přistavení vozu do servisu s možností zapůjčení vozu náhradního.

Pracovník společnosti AUTO JAROV si přijede pro Vaše vozidlo na místo určení a po skončení servisního úkonu Vám jej opět přistaví na sjednanou adresu. Riziko za škodu na přepravovaném vozidle přebírá naše společnost AUTO JAROV. V případě delší opravy máte možnost zapůjčit si náhradní vozidlo. 

Cena Pick-up servisu

0 – 14 km: 1 100 Kč bez DPH
15 – 30 km: 1 276 Kč bez DPH

Cena je počítána pouze za kilometry ujeté na jedné trase a to dle plánovače tras umístěném na webových stránkách Seznamu. Zákazník si tak může spočítat, jaká je vzdálenost jedné cesty od naší společnosti AUTO JAROV do místa jeho určení. Dle této jedné vzdálenosti zjistí cenu Pick-up servisu, která mu bude připočítána k opravě vozu.

(Příklad: pracovník AUTO JAROV dojede k zákazníkovi na místo určení, které je vzdáleno 20 km od naší společnosti. Aby mohl vůz odvézt do servisu a po provedeném úkonu zpět přistavit zákazníkovi, musí ujet celkem 80 km. Zákazníkovi bude fakturována pouze první cesta a to je 20 km s cenou 1 160 Kč bez DPH).
   
Kontaktujte nás na tel: 739 322 736 nebo na e-mail: doprava@autojarov.cz