Audi A5

Vyšší úroveň elegance oproti předchozímu modelu dodávají nové Audi A5 Coupé nové designové prvky v oblasti přídi, boků a zádi. Působí tak nižším a širším dojmem. Toto třídvéřové  Coupé si Vás získá také moderními technologiemi a některým z výkonných pohonných agregátů.

Interiéru dominuje 10,1" dotykový displej MMI touch s haptickou zpětnou vazbou nebo pomocí hlasových příkazů. Při vložení Vašeho chytrého mobilního telefonu do na přání dostupné schrány Audi phone box, ho lze jednoduše konfigurovat s palubním systémem Vašeho vozu, přičemž bude zajištěna lepší kvalita telefonického spojení a bezdrátové nabíjení. Chytrý telefon můžete využít také namísto fyzického klíče od vozu. Je to velice jednoduché, telefon stačí přiložit ke klice předních dveří.

Vybrané vysoce kvalitní materiály ve spojitosti s moderními technologiemi systému Audi podtrhují elegantní styl interiéru. Pokud k tomu přidáte navíc nový design středové konzoly, dekorativní obložení dveří v provedení evokujícím skleněný povrch a na přání dostupné náladové LED osvětlení, dostanete perfektní výsledek.

Díky systému dynamické změny jízdního režimu Audi drive select si můžete jízdní zážitek přizpůsobit na míru svým momentálním potřebám, přičemž máte k dispozici dynamický, komfortní, automatický, individuální a hospodárný režim.

Pro zastánce individualizace u modelu A5 Coupé, jsou zde k dispozici designové pakety Advanced a S line.

Varianty modelů

A5 Sportback

Vynikáte rádi oproti davu? S novým modelem Audi A5 Sportback máte jistotu, že budete nepřehlédnutelní. Zaručí Vám to vylepšený design tohoto pětidvéřového vozu s novými prvky podtrhující jeho šířku a hloubku. Nový A5 Sportback se pyšní technologiemi definující nové trendy, jako například na přání dostupné světlomety Audi Matrix LED nebo intuitivní informačně - zábavní systém. Tento model Vás uchvátí ještě dříve, než usednete za volant. K jeho atraktivnímu vzhledu přispívají velké otvory sání vzduchu a dekorativní chromovaná lišta. Při pohledu z boku vyniknou prahy, které jsou ve střední části výrazně vyrýsované. Dále nepřehlédnete jasně definované limy blatníků upozorňující na 20" litá kola z lehké slitiny, která jsou dostupná na přání. Dekorativní lišta, která se nachází na zádi vozu, dopomáhá k jejímu optickému rozšíření.

RS 5 Coupé

novém Audi RS 5 Coupé se snoubí elegantní estetika s klasickým výkonem modelů řady RS.

Audi RS 5 Coupé vděčí za svůj výrazný nárůst výkonu a efektivity nově vyvinutému šestiválcovému motoru, jehož součástí jsou dvě turbodmychadla, která jsou centrálně umístěná mezi oběma řadami válců. Z 0 na 100 km/h se rychlost Audi RS 5 Coupé vyšplhá během pouhých 3,9 vteřin.

A5 Cabriolet

Atraktivní sportovní křivky, to je poznávací znamení nového Audi A5 Cabriolet. V tomto voze si naplno vychutnáte jízdu, která nabyde na intenzitě při cestování se staženou střechou. Zepředu Vás vylepšený model zaujme širokými otvory přívodů vzduchu a v kombinaci s chromovanou dekorativní lištou podtrhne jeho osobitý design. Z boku pak nepřehlédnete lemy blatníků, které zdůrazňují 20" kola z lehké slitiny z nabídky volitelné výbavy. Na zadní straně vozu najdeme dekorativní lištu v matně stříbrném hliníkovém provedení, která přepažuje difuzor, v němž jsou zasazeny lichoběžníkové koncovky výfuku. Měkkou stahovací střechu lze při jízdě do rychlosti 50 km/h otevřít či zavřít během pouhých 15 sekund.