Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi A5

Vyšší úroveň elegance oproti předchozímu modelu dodávají nové Audi A5 Coupé nové designové prvky v oblasti přídi, boků a zádi. Působí tak nižším a širším dojmem. Toto třídvéřové  Coupé si Vás získá také moderními technologiemi a některým z výkonných pohonných agregátů.

Interiéru dominuje 10,1" dotykový displej MMI touch s haptickou zpětnou vazbou nebo pomocí hlasových příkazů. Při vložení Vašeho chytrého mobilního telefonu do na přání dostupné schrány Audi phone box, ho lze jednoduše konfigurovat s palubním systémem Vašeho vozu, přičemž bude zajištěna lepší kvalita telefonického spojení a bezdrátové nabíjení. Chytrý telefon můžete využít také namísto fyzického klíče od vozu. Je to velice jednoduché, telefon stačí přiložit ke klice předních dveří.

Vybrané vysoce kvalitní materiály ve spojitosti s moderními technologiemi systému Audi podtrhují elegantní styl interiéru. Pokud k tomu přidáte navíc nový design středové konzoly, dekorativní obložení dveří v provedení evokujícím skleněný povrch a na přání dostupné náladové LED osvětlení, dostanete perfektní výsledek.

Díky systému dynamické změny jízdního režimu Audi drive select si můžete jízdní zážitek přizpůsobit na míru svým momentálním potřebám, přičemž máte k dispozici dynamický, komfortní, automatický, individuální a hospodárný režim.

Pro zastánce individualizace u modelu A5 Coupé, jsou zde k dispozici designové pakety Advanced a S line.

Varianty modelů

A5 Sportback

Vynikáte rádi oproti davu? S novým modelem Audi A5 Sportback máte jistotu, že budete nepřehlédnutelní. Zaručí Vám to vylepšený design tohoto pětidvéřového vozu s novými prvky podtrhující jeho šířku a hloubku. Nový A5 Sportback se pyšní technologiemi definující nové trendy, jako například na přání dostupné světlomety Audi Matrix LED nebo intuitivní informačně - zábavní systém. Tento model Vás uchvátí ještě dříve, než usednete za volant. K jeho atraktivnímu vzhledu přispívají velké otvory sání vzduchu a dekorativní chromovaná lišta. Při pohledu z boku vyniknou prahy, které jsou ve střední části výrazně vyrýsované. Dále nepřehlédnete jasně definované limy blatníků upozorňující na 20" litá kola z lehké slitiny, která jsou dostupná na přání. Dekorativní lišta, která se nachází na zádi vozu, dopomáhá k jejímu optickému rozšíření.

A5 Cabriolet

Atraktivní sportovní křivky, to je poznávací znamení nového Audi A5 Cabriolet. V tomto voze si naplno vychutnáte jízdu, která nabyde na intenzitě při cestování se staženou střechou. Zepředu Vás vylepšený model zaujme širokými otvory přívodů vzduchu a v kombinaci s chromovanou dekorativní lištou podtrhne jeho osobitý design. Z boku pak nepřehlédnete lemy blatníků, které zdůrazňují 20" kola z lehké slitiny z nabídky volitelné výbavy. Na zadní straně vozu najdeme dekorativní lištu v matně stříbrném hliníkovém provedení, která přepažuje difuzor, v němž jsou zasazeny lichoběžníkové koncovky výfuku. Měkkou stahovací střechu lze při jízdě do rychlosti 50 km/h otevřít či zavřít během pouhých 15 sekund.

S5 Sportback

Prostorný pro rodinu sportovní pro zážitek. To je Audi S Sportback. Zvětšený interiér umožní pohodlné cestování s celou rodinou. S5 Sportback s motorem 3,0l a výkonem 255 kW (347 koní) na Vás udělá dojem při zrychlení z 0 na 100 km za pouhých 5 vteřin. Na přání je dostupný systém MMI Navigation plus, který lze intuitivně ovládat prostřednictvím 10,1“ dotykového displeje MMI touch. Mimo to na přání také dostupná přístrojová deska Audi virtual cockpit plus, která na svém 12,3“ full HD displeji výborně zobrazí nejdůležitější informace. Interiér i exteriér je obohacen několika specifickými prvky v provedení „S“. V interiéru například standardně dodávané dekorativní obložení z kartáčového hliníku a kůží potažený tříramenný multifunkční volant Plus se znakem „S“ s kontrastním prošitím.

S5 Cabriolet

S5 Cabriolet je stvořený pro sportovní zážitky. Jeho výkon 260 kW (354 koní) podtrhuje 3,0litrový motor s maximálním točivým momentem 500Nm. Svou sportovnost umocní po stažení střechy. Tu můžete snadno do 15 sekund stáhnout i za jízdy do rychlosti 50 km/h. Její zavření pak trvá maximálně 18 sekund. Atraktivní design upoutá Vaši pozornost díky standardním prvkům v provedení „S“, které se prolínají na venek i v interiéru. Součástí standardní výbavy Audi S5 Cabriolet jsou světlomety Audi Matrix LED, které jsou na přání dostupné v kombinaci s laserovými světly Audi. Laserová světla se automaticky spustí při překročení rychlosti 70 km/h a fungují jako doplňková světla k dálkovým LED světlometům, s tím rozdílem, že nabídnou dvakrát delší dosah. Zavazadlový prostor nabídne při zavřené střeše kapacitu nemalých 370 litrů. 

S5 Coupé

Že se nedá propojit elegance se sportovním charakterem? Audi S5 Coupé Vám dokáže, že i tyto dvě kombinace k sobě ladí. Do detailu vyladěný design nejen exteriéru, ale i interiéru ve specifickém provedení „S“. Sportovní charakter se plně projeví na silnicích, kde svou sílu ukáže mimořádně silný třílitrový motor TDI s výkonem 255 kW (347 koní). Přístrojová deska nabízí dotykový displej MMI touch s haptickou zpětnou vazbou nebo hlasové ovládání. Mimo to je na přání k dispozici Audi virtuál cockpit plus, která na svém výborně čitelném 12,3“ full HD displeji zobrazuje nejdůležitější jízdní informace přímo ve Vašem zorném poli.

RS 5 Coupé

novém Audi RS 5 Coupé se snoubí elegantní estetika s klasickým výkonem modelů řady RS.

Audi RS 5 Coupé vděčí za svůj výrazný nárůst výkonu a efektivity nově vyvinutému šestiválcovému motoru, jehož součástí jsou dvě turbodmychadla, která jsou centrálně umístěná mezi oběma řadami válců. Z 0 na 100 km/h se rychlost Audi RS 5 Coupé vyšplhá během pouhých 3,9 vteřin.

RS 5 Sportback

Síla, která zaujme moderními funkcemi, komfortem a jízdními vlastnostmi na vysoké úrovni. Mimořádně okouzlující designové prvky RS na první pohled zaručí jedinečný sportovní zážitek. RS 5 Sportback disponuje 2,9litrovým motorem V6 Biturbo a pohonem všech kol quattro. Zrychlení z 0 na 100 km/h dovrší za pouhých 3,9 sekund. Pro vychutnání jízdy na plno je RS S5 Sportback vybaveno systémem Audi drive select a sportovním RS podvozkem. Přední a zadní část vozu působí svým vzhledem robustně a dynamicky. Nejen z venku, ale i uvnitř sálá z kokpitu vášeň pro sport. Sportovní duch nevylučuje možnost využití vozu i pro rodinné výlety, díky možnosti sklopení plně či částečně zadních sedadel do rovné plochy.