30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

Audi A7

Nové Audi A7 Sportback pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem. Ostře pronikavé světlomety s jedinečně působivým světelným podpisem a hrdě vzpřímená příď se širokou maskou chladiče Singleframe působí revolučním dojmem, ale neztrácí své klasické geny quattro.

Posádka vozu Audi A7 Sportback jistě ocení vyšší komfort, který tento vůz nabízí. Dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel patří k jedním z mnoha komfortních prvků.

Součástí ovládacího rozhraní MMI High je integrovaný HD dotykový displej s úhlopříčkou 10,1" a 8,6". Interiér si můžete sladit díky nabídce Audi design selection, například vysoce kvalitní dekorativní obložení interiéru z březového dřeva v přírodním achátově šedém odstínu, které je zasazeno v interiéru s čalouněním z umělé kůže v hnědém odstínu s kontrastním ocelově šedým prošíváním.

Nové Audi A7 Sportback je k dispozici s motorem 55 TFSI 250kW quattro S tronic a zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,3 vteřin. Kombinovaná spotřeba paliva je 6,8 l/100 km.

Varianty modelu

S7 Sportback

Design, který fascinuje, síla, která nadchne - to je Audi S7 Sportback. Jízda v něm je vzrušující zážitek. Vnímejte jeho osm válců a 309 kW (420 k). Vychutnejte si výraznou eleganci a velkorysý komfort S7 Sportback. Užijte si moderní sportovnost zabalenou v nadčasové estetice. Audi S7 Sportback vyzařuje velikost a komfort, což může být neobvyklé pro sportovní vůz, ale přitom samozřejmé pro vůz této třídy. Linie pod bočními okny definuje dynamický výraz v celé délce vozu S7 Sportback. 

RS 7 Sportback

Audi RS 7, symbióza suverénního charakteru a divokosti. Designové linie kupé, které perfektně vynikají v červeném odstínu Tango, se skvěle doplňují s brutální silou motoru V8 TFSI a nechybí ani inovativní technologie. Zážitek z jízdy je zaručen, avšak nadšeni z tohoto modelu budete ještě před nastartováním motoru. Nadchne Vás pohled na přístrojovou desku Audi virtuál cockpit v provedení RS. Po sevření kůží potaženého sportovního volantu RS s pádly řazení v hliníkovém provedení RS se úroveň vzrušení značně vygraduje. A to ještě nepřišlo na řadu nové tlačítko režimů RS, jehož stisknutím lze kdykoliv aktivovat režimy RS1 a RS2, jejichž parametry si můžete sami nastavit.