Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Volkswagen ID.5

Nová generace ID je tu. Představujeme Vám čistě elektrický model SUV ID.5 kupé. Elegantní SUV s futuristickým designem obohacený o aerodynamickou siluetu vozu.
ID.5 GTX je v porovnání s normální verzí ID.5 kupé odlišené pouze v obohacené výbavě o dvoumotorový pohon na všechna kola.

Model je obohacen o aktualizaci Over-the-air, který je využit na dvě primární kategorie. První vázána čistě k infotainmentu a soustředí se tedy jen na něj. Kdežto druhá kategorie se soustředí na fungování samotné techniky vozu. 

ID.5 je vybaveno podporou rychlého nabíjení a také funkcí inteligentního nabíjení, například v době výhodnějšího nočního tarifu. 

SUV ID.5 kupé Vás okouzlí svým prostorem na všech sedadlech, až pro 5 osob a také velkým zavazadlovým prostorem. Jeho inteligentně navržený interiér poskytuje cestujícím maximální komfort, díky kterému si užijete krátké i dlouhé cesty. Design ohromí také prosklenou panoramatickou střechou přes celou šíři vozu, která doplní půvab dokonalého interiéru. 

Venkovní křivky podtrhují elegantní vzhled modelu v kombinaci ve světlometech s technologií LED Matrix. Součástí paketu jsou také volitelná 3D zadní světla s LED technologií s animovanými brzdovými světly a dynamickými směrovými světly, která se postupně plynule rozsvěcují a názorně ukazují směr odbočení. 

Opomenout bychom neměli ani výbavu jako Head-up displej s rozšířenou realitou, ambientní osvětlení, hlasový asistent a ID.Light, které bude reagovat na Vaše hlasové pokyny. Samozřejmostí je už také plně vyvinutý Travel Assistent, parkovací asistent Park Assist Plus s funkcí Memory.

Model Volkswagen ID.5 již nelze objednat.