Audi A3

Už na první pohled je patrné, že novému Audi A3 vyhovuje, když kolem něj život rychle ubíhá. Díky zvětšené mřížce chladiče, výrazným podběhům a ostře řezaným liniím z něj vyzařuje sebevědomí a dynamika.
S volitelným pohonem všech čtyř kol quattro, progresivním řízením a systémem Audi drive select je nové Audi A3 vybaveno pro jakoukoliv trasu. Ať už to bude dynamická jízda zatáčkami, nebo dlouhá cesta vyžadující komfort a ekonomičnost provozu, stačí několik kliknutí a Audi A3 Sportback se změní na vůz, který potřebujete.
Pomocí vyspělých technologií, jako Audi virtual cockpit a Head up displej máte všechny důležité informace stále před očima. Nastavování palubních funkcí i během jízdy vám zprostředkuje displej MMI s dotykovým ovládáním. O připojení na internet a stále aktuální data pro navigaci i další online funkce se postará systém Audi connect.
Interiér nového Audi A3 působí sportovním dojmem. Velký podíl na to mají sportovní sedadla vpředu, ale i ovládací panel orientovaný směrem k řidiči a nová středová konzole s ovládáním řadicí páky. Displej MMI je vsazen do lesklého obložení a citlivě zakomponován do palubní desky.
Nové Audi A3 Sportback nabízí zavazadlový prostor s objemem 380 litrů a komfortní výbavu pro nakládání a vykládání. Díky rozšířenému prostoru pro hlavu a lokty u předních i zadních sedadel je interiér ještě komfortnější a funkčnější.
Řiďte ještě pohodlněji než dříve.

Varianty modelu

A3 Sportback

Úspěšný model Audi ve své ještě atraktivnější podobě: součástí výchozí výbavy modernizované modelové řady A3 budou nejen nové asistenční systémy a motory, ale také nově navržené čelní světlomety a koncová světla. Modely této řady se nyní mohou pochlubit infotainment systémem a asistenčními systémy, kterými dosud byly vybaveny jen modely vyšší třídy. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost sportbacku, limuzíně nebo kabrioletu, ve všech případech se můžete těšit na progresivní design, inovativní technologie, dynamiku a efektivitu přesně v duchu motta "náskok díky technice".

S3 Sportback

Vysoký komfort spojený s vysokým výkonem. Audi S3 Sportback nabídne důležité vlastnosti pro větší zážitek z jízdy. Ohromí nejen výkonem a dynamickým vzhledem, ale také svou pokročilou technologií spolu s asistenčním systémem. Jeho sportovní podvozek zaručí jak bezpečnou, tak precizní jízdu, spolu v kombinaci s pohonem všech kol quattro. Nemusíte si pořizovat vyšší výbavu, aby vaše S3 Sportback měla dvouspojkovou převodovku, která zajistí sportovním nadšencům i s automatickou převodovkou si užít jízdu s manuálním řazením. Motor TFSI s výkonem 228 kW (310 koní) žene vůz suverénně kupředu, přičemž z 0 na 100 km/h vystoupá během pouhých 4,8 sekund.

S3 Limuzína

Křivky ve stylu kupé elegantně podtrhují dynamické jízdní vlastnosti. Pohon všech kol quatrro zajistí skvělou trakci pro rychlé manévry na silnících a podvozek „S“ jízdní dynamiku a sportovní charakter. Základní výbava obsahuje také dvouspojkovou převodovku S tronic, kterou ocení řidič se sportovní duší díky možnosti manuálního řazení, ale také řidič, který si chce spíše vychutnat prožitek z jízdy s automatickým řazením. Motor TFSI s výkonem 228 kW /310 koní) veze Audi S3 Limuzínu sebejistě vpřed. Informace o vozidle a navigační mapu přednáší na přístrojové desce v čele interiéru na přání dostupný infotainment systém MMI Navigation plus a ovládáním MMI touch.

RS3 Sportback

Sportovní charakter Audi RS 3 Sportback vyniká v každém ohledu. Díky svému silnému pětiválcovému motoru dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h během 4,3 vteřin, přičemž může v závislosti na Vaší volbě dosáhnout maximální rychlosti až 280 km/h. Vedlejším efektem charakteristického zvuku mocného 2,5litrového motoru je natolik vzrušující pocit, že Vám naskočí husí kůže - a k tomu není nutné, abyste byli nadšencem do závodních vozů.

RS 3 Limuzína

Audi RS 3 Limuzína v sobě spojuje dva zdánlivě neslučitelné světy: inovativní technologie stvořené pro závodní trať s komfortem a designem limuzíny. Jeho benzínový agregát 2.5 TFSI slibuje kromě charakteristického sportovního zvuku také mimořádný výkon: Audi RS 3 Limuzína s ním zrychlí z 0 na 100 km/h během 4,1 vteřiny. Součástí standardní výbavy jsou LED světlomety, které lze na přání vyměnit za brilantní světlomety Audi Matrix LED. Ostatní vozidla mají kokpit, zatímco Audi RS 3 Limuzína má řídicí centrum. Součástí standardní výbavy jsou podsvícené prahové lišty s dekorativním nápisem RS 3. Kabina je ve standardu vybavena také sportovními černými sedadly s čalouněním z jemné kůže Nappa a s logem RS, přičemž jsou na přání k dispozici výrazněji tvarovaná RS sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Aby měl řidič situaci pevně pod kontrolou, je vůz vybaven multifunkčním, kůží potaženým volantem v provedení RS s pádly řazení. Audi RS 3 Limuzína se navíc může pochlubit celou řadou pro svou třídu nadstandardních asistenčních systémů, mezi které patří například Asistent pro jízdu v dopravní koloně, Nouzový asistent a Asistent pro sledování vozidel přijíždějících ze stran při couvání.