Audi A8

Nové Audi A8 překypuje osobitými designovými prvky, ze kterých vyzařuje exkluzivita, ale i sportovně dynamický charakter tohoto vozu. Inovativní technologie nabízí mimořádně komfortní a fascinující zážitek z jízdy.
Exteriér u tohoto modelu Audi A8 nabízí nezaměnitelný vzhled díky sportovnímu designu a udělá dojem i svými elegantními prvky v lesklém chromovaném provedení, které se objevují v přední části vozu. Pro esteticky založené zákazníky s elegantním cítěním, je možné objednat v tomto dekorativním provedení také kliky u dveří.
Díky velkému množství síťově propojených asistenčních systémů se na nové Audi A8 můžete spolehnout s naprostým klidem, protože rozpoznají a vyhodnotí aktuální jízdní prostředí a poskytnou Vám veškeré potřebné informace. Nejen asistenční systémy jsou nezaměnitelnou technologií. Další generací technologií je osvětlení. Ta nabízí standardně dodávané světlomety Matrix LED nebo zadní světla s OLED technologií.

Varianty modelu

A8 L

Model A8 L se od modelu A8 liší v jeho velikosti. Nabízí totiž mimořádně velkorysý interiér, který Vás bude hýčkat svým prostorem. Stejně jako u Audi A8 platí i u verze L jeho nezaměnitelný vzhled, sportovní design a chromované prvky exteriéru, které podtrhnou eleganci vozu. V nové Audi A8 L se budete cítit bezpečně ať už jste kdekoliv na cestě, díky velkému množství síťově propojených asistenčních systémů. Verze L rozpozná a vyhodnotí aktuální jízdní prostředí. V základní nabídce A8 L 55TFSI quattro dosáhne zrychlení z 0 na 100 km/h během 5,7 sekundy. Za to s verzí A8 L 60 TSFI quatrro se z místa na 100 km/h dostane za 4,4 sekundy.