Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Autonehoda

V případě autonehody nebo poškození Vašeho vozidla nás kontaktujte na telefonní lince 605 438 407, kde jsme Vám k dispozici ve všední dny od 7:00 – 19:00 hodin.

Poskytneme Vám profesionální poradenství a navrhneme, jak postupovat v případě poškození Vašeho vozidla. Nabídneme Vám odtažení vozu do servisu (nonstop odtahová služba: 603 247 538), zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy, samotné provedení opravy včetně komplexního vyřízení pojistné události s pojišťovnami ALLIANZ, a.s., Generali Česká pojišťovna a.s., Kooperativa a.s., UNIQA pojišťovna, a.s. a ČSOB pojišťovna.

Také s ostatními pojišťovnami probíhá spolupráce bez komplikací.
Nabízíme naše služby široké motoristické veřejnosti bez rozdílů značek.

U AUTO JAROV oprava bez amortizace

Ve spolupráci s Allianz pojišťovnou, a.s. jsme pro Vás připravili nový produkt – oprava staršího poškozeného vozidla z pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) bez amortizace. Tento produkt se týká všech zákazníků, kteří mají sjednané povinné ručení u Allianz pojišťovny, a.s. a jsou poškozeni pojištěným z jiné pojišťovny, ale likvidaci škody řeší v zastoupení u Allianz pojišťovny, a.s. Dále se týká všech zákazníků, kteří byli poškozeni účastníkem silničního provozu, který má sjednané povinné ručení u Allianz pojišťovny, a.s. a likvidaci škody řeší u Allianz pojišťovny a.s.

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou a.s. jsme pro Vás připravili nový produkt – oprava staršího poškozeného vozidla z pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) bez amortizace. Týká se všech zákazníků, kteří mají sjednané povinné ručení u Generali České pojišťovny a.s. a jsou poškozeni pojištěným z jiné pojišťovny, ale likvidaci škody řeší v zastoupení u Generali České pojišťovny a.s.. Dále se týká všech zákazníků, kteří byli poškozeni účastníkem silničního provozu, který má sjednané povinné ručení u Generali České pojišťovny a.s. a likvidaci škody řeší u Generali České pojišťovny a.s..