30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

Honda Touring

Komfort, pohodlí a dlouhé cesty je spojená nádoba. Připravte se na to, že motocykl od společnosti Honda typu TOURING vás sveze na konec světa v maximální míře pohodlí a komfortu.

Nabízené modely

VFR800F

Na novém lehčím motocyklu VFR800F s větším výkonem a točivým momentem ve středních a nízkých otáčkách, vyladěným motorem V4 a elegantním aerodynamickým vzhledem máte lepší požitek z jízdy ještě blíže na dosah.

V charakteristickém tvaru karoserie motocyklu VFR800F se elegantně snoubí ostré hrany a oblé křivky, které dohromady vytváří nezaměnitelnou siluetu sportovně laděného cestovního motocyklu.
K dosažení maximálního pohodlí lze výšku sedla motocyklu VFR800F nastavit na 789 mm nebo 809 mm. Systém kontroly trakce Honda(TCS) nepřetržitě zajišťuje stálý záběr zadního kola a jeho kontakt s povrchem vozovky.

Gold Wing

Nová HONDA GL1800 Gold Wing má zcela přepracovaný nový rám, motor a systém zavěšení. Jeho hmotnost byla výrazně snížena, nabízí 4 jízdní režimy, převodovku DCT, elektronické ovládání plynu a řadu dalších inovativních funkcí a konektivitu.

Přístrojová deska obsahuje vše, co jezdec potřebuje vědět a to v luxusním provedení. Displej je 7palcový plnobarevný TFT s tekutými krystaly, kterým se ovládá audio systém (Apple CarPlay®), navigace, Bluetooth, hlasové ovládání, stejně jako nastavení HSTC a různých jízdních režimů.
Motocykl GL1800 Gold Wing není potřeba ručně odemykat, protože rozezná jakmile se k němu přiblížíte. Stačí mít klíč v kapse a pak jen stisknout tlačítko Start a odjet.

Super Cub

Super Cub C125 otevírá novou stránku v unikátním příběhu univerzálního vozidla, které se prodávalo ve více než 160 zemích, a jehož okamžitě rozpoznatelný vzhled mu jako prvnímu vozidlu v historii v Japonsku umožnil získat trojrozměrnou ochrannou známku.

Zatímco vzhled se od klasické šablony neodchyluje, nárůst výkonu a točivého momentu díky motoru o objemu 125 cm3 napomáhá Hondě Super Cub při pohybu v městském provozu; také jeho automatická odstředivá spojka byla vylepšena, aby se dokázala vypořádat s nárůstem výkonu a poskytla mimořádně hladké a tiché řazení.

NT 1100

Honda NT 1100 , vítejte v éře nových cestovních strojů. ….Chcete cestovat? Nový motocykl Honda NT1100 nabízí vše, co potřebujete v jednom stroji. Díky lehkému a snadnému ovládání a odpružení s dlouhým zdvihem je agilní a přizpůsobený požadavkům města. Je to však také fantastický cestovní stroj s výkonným dvouválcovým motorem, vysokou úrovní výbavy a pohodlným designem GT pro dva. Přidejte prémiové jízdní technologie – a možnost šestistupňové dvouspojkové převodovky – a zbývá už jen jedna věc, kterou je potřeba zvážit. Kam a jak daleko se chcete vydat?Honda NT 1100 , vítejte v éře nových cestovních strojů. ….Chcete cestovat? Nový motocykl Honda NT1100 nabízí vše, co potřebujete v jednom stroji. Díky lehkému a snadnému ovládání a odpružení s dlouhým zdvihem je agilní a přizpůsobený požadavkům města. Je to však také fantastický cestovní stroj s výkonným dvouválcovým motorem, vysokou úrovní výbavy a pohodlným designem GT pro dva. Přidejte prémiové jízdní technologie – a možnost šestistupňové dvouspojkové převodovky – a zbývá už jen jedna věc, kterou je potřeba zvážit. Kam a jak daleko se chcete vydat?