Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Škoda Fabia

Škoda Fabia Vám padne jako ulitá. Model má některá důležitá vylepšení, která Vám vykouzlí úsměv na tváři při každé jízdě a to díky novému designu sdruženého panelu přístrojů, velkému výběru dekoračních lišt na přístrojové desce, kontrastních švů v loketních opěrkách dveří, nebo funkce dvourychlostního elektrického ovládání oken.

Velký je i zavazadlový prostor s objemem 380 L a při sklopení zadních sedaček ho lze navýšit až na 1 190 L. Prostornost modelu Škoda Fabia umocňuje velké doplňkové panoramatické střešní okno. Sklo má černé tónování, které zajišťuje, že se do vozu dostane jen tolik světla a tepla, aby bylo zaručeno maximální pohodlí všech cestujících.

Škoda Fabia disponuje i působivými bezpečnostními prvky. Rear Traffic Alert, který detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Auto Light Assist automaticky rozsvěcuje a zhasíná dálková světla a Front Assist, který upozorňuje na nebezpečí srážky. V případě nevyhnutelné srážky sám automaticky aktivuje brzdy a snaží se snížit následky střetu.

Mezi výbavu, která se stala nepostradatelnou součásti vozu, patří u modelu Škoda Fabia adaptivní tempomat, přední a zadní parkovací senzory, Light and Rain Assist, Kessy, klimatizace climatronic a asistent rozjezdu do kopce.

Řidiči ocení infotainment, který obsahuje navigaci Amundsen. Navigační systém Amundsen ovládáte na barevném displeji 9,2“. Infotaiment Swing Plus navíc zahrnuje také SmartLink+ a Bluetooth pro snadné připojení smartphonu.

Ať už zvolíte jakoukoli z výbavových řad Škoda Fabia, určitě budete maximálně spokojeni. Račte nastoupit, Škoda Fabia Vás vítá ve svém světě.