30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Škoda Fabia

Škoda Fabia vám padne jako ulitá. Model má některá důležitá vylepšení, která vám vykouzlí úsměv na tváři při každé jízdě a to díky novému designu sdruženého panelu přístrojů, velkému výběru dekoračních lišt na přístrojové desce, kontrastních švů v loketních opěrkách dveří, nebo funkce dvourychlostního elektrického ovládání oken.

Velký je i zavazadlový prostor s objemem 380l a při sklopení zadních sedaček ho lze navýšit až na 1.190l. Prostornost modelu Škoda Fabia umocňuje velké doplňkové panoramatické střešní okno. Sklo má černé tónování, které zajišťuje, že se do vozu dostane jen tolik světla a tepla, aby bylo zaručeno maximální pohodlí všech cestujících.

Škoda Fabia disponuje i působivými bezpečnostními prvky. REAR TRAFFIC ALERT, který detekuje vozidla přijíždějící ze stran. AUTO LIHT ASSIST automaticky rozsvěcí a zhasíná dálková světla a FRONT ASSIST, který upozorňuje na nebezpečí srážky. V případě nevyhnutelné srážky sám automaticky aktivuje brzdy a snaží se snížit následky střetu.

Mezi výbavu, která se stala nepostradatelnou součásti vozu, patří u modelu Škoda Fabia adaptivní tempomat, přední a zadní parkovací senzory, light and rain assist,kessy, klimatizace climatronic a asistent rozjezdu do kopce.

Řidiči ocení infotaiment, který obsahuje navigaci AMUNDSEN. Navigační systém AMUNDSEN ovládáte na barevném displeji 9,2“. Infotaiment Swing Plus navíc zahrnuje také SmartLink+ a Bluetooth pro snadné připojení smartphonu.

Ať už zvolíte jakoukoli z výbavových řad Škoda Fabia, určitě budete maximálně spokojeni. Račte nastoupit, Škoda Fabia Vás vítá ve svém světě.