Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Volkswagen ID.4

Čistě elektrické SUV stvořené pro velké věci.

Design ID.4 charakterizují dokonale tvarovaná kola z lehké slitiny - buď 18", nebo volitelně v rozměrech 19" až 21", podélné střešní nosníky pro upevnění dalších přepravovaných předmětů, zapuštěná madla dveří zlepšující aerodynamiku, volitelná 3D-LED zadní světla s dynamickými směrovými světly a další zcela mimořádný detail - volitelná světlená linie, která se jak vpředu, tak i vzadu táhne až k nově navrženému logu Volkswagen.

Interiér je navržený tak, aby zajistil pocit velkého prostoru. Spousta místa pro nohy, variabilní středová konzola a pohodlná sedadla, jež mohou být na přání vybavena elektrickým nastavením a funkcí paměti. K ještě většímu pohodlí přispívá i volitelné panoramatické střešní okno, rozprostírá se skoro přes celou šíři střechy, což zajišťuje krásný výhled na nebe. Sklo je tónované, takže dokáže uvnitř vozu udržet příjemnou teplotu a před ostrými slunečními paprsky vás ochrání roleta, kerou lze ovládat pomocí hlasových pokynů.

ID.4 má centrální dotykový displej s úhlopříčkou až 12 palců (30,5 cm) a multifunkční volant s dotykovým ovládáním.

A jak je to s nabíjením? K dispozici máte více než 150 000 nabíjecích stojanů po celé Evropě, a to díky službě We Charge. Služba We Charge je součástí aplikace We Connect ID.ID.4 lze nabíjet i v rychlonabíjecích stanicích IONITY. Služba We Charge, která je součástí aplikace We Connect ID., pomocí této služby můžete čerpat exkluzivní cenové výhody a využívat benefity.

Modely 1ST i 1ST Max jsou vybavené baterií s kapacitou 77 kWh a jejich výkon 150 kW je možné upgradovat. Dojezdová vzdálenost obou modelů dosahuje 360-520 km.