Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Volkswagen Užitkové vozy ID. Buzz

Doslova vůz stvořený pro všechny a všechno. Přichází s nevšedním designem, nejmodernějších technologií a je připraven na každé dobrodružství. 

Nový model ID. Buzz svou mobilitou nabízí například novější inteligentní asistenční systémy, inovativní konektivitu s aktualizacemi Over-the-Air s využitím služeb We Connect. 

Prostor poskytne maximální komfort pro celou posádku. 

Interiér je zpracován z recyklovaných materiálů a bez použití živočišné kůže. Díky nastavení sedadel umožňuje více variabilní využití interiéru. 

První čistě elektrický užitkový model ID. Buzz s sebou přináší jedinečnou technologii. Už k zákazníkovi je vůz dodáván s neutrální bilancí emisí CO . Funkce Travel Assist napomáhá řidiči držet se v jízdním pruhu a udržuje odstup od ostatních vozidel. Dokáže také vyhodnotit a přizpůsobit rychlost jízdy podle předpisů a aktuálních omezení. Aktualizace over-the-air probíhá prostřednictvím bezdrátového připojení k internetu. Podmínkou je uzavření smlouvy na využívání služeb We Connect. Aktualizace se poté stáhnou na pozadí mobilního připojení k modelu ID. Buzz, jakmile jsou aktualizace kompletní, jsou zobrazeny na displeji infotainment systému, kde Vás systém jednoduše provede všemi kroky k nainstalování.
Svými světlomety Led Matrix Vás přivítá jejich pootočením zezdola nahoru, vždy když se k autu přiblížíte se startovacím klíčem. 

Infotainment nabízí velký dotykový displej, který může mít až 12 palců úhlopříčku. Z Vašeho telefonu jednoduše přenesete prostřednictvím softwarového rozhraní App-Connect oblíbenou hudbu, audio knihy, nebo zprávy. 

ID.Buzz Cargo je vyvinut za účelem podnikání. Oproti ID.Buzz navíc nabídne větší objem nákladového prostoru s místem až pro dvě euro palety. A pro větší náklad je možnost připojení přívěsu o hmotnosti až 1000 kg.