Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Volkswagen Arteon

Protažená silueta s dlouhým rozvorem kol, bezrámová konstrukce bočních oken, výrazný design zadní partie - to je nový Arteon, který zaujme hned na první pohled a zanechá dojem.

Každý detail, jako je leštěná chromovaná lišta, která kontrastuje s kryty vnějších zpětných zrcátek s matně chromovaným povrchem, nebo devatenáctipalcová kola z lehké slitiny "Chennai" a nápis "Elegance" na bocích dokonale dotvrářejí celkovou kompozici.

V novém voze Arteon se o výhled postará panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je po obvodu doplněno osvětlením "Ambiente"

"Head-up-Display" zobrazuje jízdní informace ve Vašem zorném poli.

Zavazadlový prostor této fastback limuzíny má objem 563 litrů a nabízí tak spoustu místa i pro Vaše zavazadla.

Nový Arteon disponuje širokou škálou asistenčních systémů, mezi které patří například "Park Assist", "Emergency Assist", "Lane Assist" nebo "Front Assist".

Špičkový benzinový motor s výkonem 206 kW (280 k) je určen pro linie výbavy Arteon Elegance nebo R-Line.

Stejně tak si zde vychutnáte prvotřídní zvuk, který přináší rádio "Composition Media". Součástí výbavy na přání jsou také dva navigační systémy - "Discover Media" a "Discover Pro".

Špičkový benzinový motor s výkonem 206 kW (280 k) je rovněž určen pro linie výbavy Arteon Elegance nebo R-Line.

Varianty modelu

ARTEON SHOOTING BRAKE

Volkswagen Arteon Shooting Brake je spojení exlusivity a praktičnosti na vysoké úrovni. V luxusním interiéru naleznete ovládací prvky, které jsou ergonomicky uspořádány a harmonicky sladěné barvy a materiály podtrhují celkovou atmosféru.Na výběr máte více variant a každá nabízí širokou nabídku potahů sedadel (od látkových až po kožené). Celkový vzhled potrhují završující dekory, které mohou být z hliníku nebo z ušlechtilého dřeva. Interiér si tak užíváte každým všemi smysli a každý okamžik jízdy dělá tento vůz dělá jedinečným. Arteon Shooting Brake je ve své třídě výjimečný, a to díky své výrazné zadní partii. Jeho linie Elegance nebo R-Line dělá vůz elegantnější nebo sportovnější pro své specifické detaily. Digitální kokpit zobrazuje vše v zorném poli.