Volkswagen Arteon

Protažená silueta s dlouhým rozvorem kol, bezrámová konstrukce bočních oken, výrazný design zadní partie - to je nový Arteon, který zaujme hned na první pohled a zanechá dojem.

Každý detail, jako je leštěná chromovaná lišta, která kontrastuje s kryty vnějších zpětných zrcátek s matně chromovaným povrchem, nebo devatenáctipalcová kola z lehké slitiny "Chennai" a nápis "Elegance" na bocích dokonale dotvrářejí celkovou kompozici.

V novém voze Arteon se o výhled postará panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je po obvodu doplněno osvětlením "Ambiente"

"Head-up-Display" zobrazuje jízdní informace ve Vašem zorném poli.

Zavazadlový prostor této fastback limuzíny má objem 563 litrů a nabízí tak spoustu místa i pro Vaše zavazadla.

Nový Arteon disponuje širokou škálou asistenčních systémů, mezi které patří například "Park Assist", "Emergency Assist", "Lane Assist" nebo "Front Assist".

Stejně tak si zde vychutnáte prvotřídní zvuk, který přináší rádio "Composition Media". Součástí výbavy na přání jsou také dva navigační systémy - "Discover Media" a "Discover Pro".

Pod kapotou vozu Arteon se skrývá jedna z efektivních kombinací motoru a převodovky. K nejsilnějším aktuálně nabízeným naftovým agregátům, které jsou určeny pro modely Arteon Elegance nebo R-Line patří silný BiTurbo motor s výkonem 176 kW (240 k). Tento motor se sériově dodává s pohonem všech kol 4MOTION, elektronickou uzávěrkou diferenciálu XDS a adaptivní regulací podvozku DCC.

Špičkový benzinový motor s výkonem 206 kW (280 k) je rovněž určen pro linie výbavy Arteon Elegance nebo R-Line.

Varianty modelu

ARTEON SHOOTING BRAKE

Volkswagen Arteon Shooting Brake je spojení exlusivity a praktičnosti na vysoké úrovni. V luxusním interiéru naleznete ovládací prvky, které jsou ergonomicky uspořádány a harmonicky sladěné barvy a materiály podtrhují celkovou atmosféru.Na výběr máte více variant a každá nabízí širokou nabídku potahů sedadel (od látkových až po kožené). Celkový vzhled potrhují završující dekory, které mohou být z hliníku nebo z ušlechtilého dřeva. Interiér si tak užíváte každým všemi smysli a každý okamžik jízdy dělá tento vůz dělá jedinečným. Arteon Shooting Brake je ve své třídě výjimečný, a to díky své výrazné zadní partii. Jeho linie Elegance nebo R-Line dělá vůz elegantnější nebo sportovnější pro své specifické detaily. Digitální kokpit zobrazuje vše v zorném poli.