Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Honda Civic e:HEV

Civic e:HEV je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon

Nový Civic e:HEV Vás upoutá přitažlivě elegantní a sportovní siluetou. Jeho účelný vzhled a plynule navazující plochy vytvářejí svěží, dynamický styl.
Hybridní hnací ústrojí e:HEV přináší dokonalou kombinaci výkonu a účinnosti, plynule přepíná mezi režimy a pokaždé poskytuje vynikající jízdu. Objevte jeho okamžité elektrické zrychlení a plynulý, kultivovaný hybridní pohon. Hybridní technologie e:HEV dělá z nového modelu skutečný vůz pro řidiče.

Plnohodnotný hybridní zážitek: Plně hybridní technologie e:HEV společnosti Honda, zajišťuje tichý provoz na čistě elektrický pohon.

Vůz není potřeba připojovat do elektrické zásuvky: Nový Civic e:HEV nebudete muset nikdy připojovat do zásuvky, protože samonabíjecí plně hybridní pohonné ústrojí neopotřebuje napájení z elektrické sítě a navíc zachycuje energii ztracenou při brzdění a vrací ji zpět do hybridní baterie.

Mimořádně úsporný: Civic má dojezd až 840 km v reálném provozu a dosahuje emisí CO2 ve výši pouhých 89 g/km bez omezení komfortu a výkonu (údaje WLTP pro vozy Civic).

  • Výkon: 135 kW (185k)
  • Reálná kombinovaná spotřeba do 5l/100km (WLTP)
  • 4 jízdní režimy (econ, normal, sport a individual)
  • Záruka na akumulátor 5 let/100 000 km
  • 9“ displej Honda CONNECT včetně podpory Android Auto a Apple CarPlay

U nového Civicu e:HEV jsou k dispozici 3 úrovně výbav a 5 barevných variant. Již základní verze Elegance obsahuje pokročilé bezpečností systémy Honda SENSING, dále 11 airbagů včetně kolenního a středového airbagu, FULL-LED světlomety, bezklíčkové odemykání vozidla a startování, 9“ displej Honda Connect včetně navigace, přední a zadní parkovací senzory, parkovací kameru, kožený volant a další.

Právě v prodeji!