30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

ŠKODA KODIAQ

První velké SUV značky ŠKODA se na první pohled vyznačuje sebevědomím a medvědí sílou. Design zdůrazňuje všestrannost modelu ŠKODA KODIAQ - robustnost, dynamiku a eleganci.

ŠKODA KODIAQ nabízí čtyři nové infotainment systémy, které umožňují mnohem lépe ovládat Vaše vozidlo, zábavu a hudbu, a to vše na displeji o úhlopříčce až 9,2".

Všechny motory je možné objednat s pohonem všech kol, který zajišťuje excelentní trakci, vysokou jízdní stabilitu a bezpečnost dokonce i mimo silnici.

Služby ŠKODA Connect sestávají ze 3 balíčků. První z nich poskytuje informace a možnost správy navigačních služeb, případně rozšíření funkcí infotainmentu - Infotainment OnlineCare Connect umožňuje ovládat některé funkce vozu prostřednictvím chytrého telefonu nebo ŠKODA Connect Portálu a zajišťuje spojení s Vaším servisním partnerem. Třetí součástí je tísňové volání Emergency Call.

Objem zavazadlového prostoru nabízí v pětisedadlovém uspořádání 720 litrů a po sklopení sedadel se objem rozšíří až na 2 065 litrů. Sedmimístný model poskytuje zavazadlový objem 270 litrů a sklopením poslední řady zvýšíte objem na 630 l.