Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi Q3

Audi Q3 představuje ztělesnění moderní mobility. To se projevuje v jeho designu, který vypovídá mimo jiné i o jeho silné a sportovní povaze. Dále jsou zde detaily podtrhující sportovní a zároveň i městský vzhled. A také nové úrovně výbavy Q3 Sport a Q3 Design, které dodají tomuto vozu na osobitosti.

Součástí standardní výbavy jsou xenonové světlomety, LED světla pro denní svícení a funkce osvětlení do každého počasí. Volitelně dostupné LED světlomety s výraznými LED světly pro denní svícení nabízejí prostřednictvím 27 diod osvětlení silnice podobné dennímu světlu, díky němuž se stanou noční jízdy příjemnějším zážitkem.

Výrazný design Audi Q3 je umocněn nově navrženou maskou chladiče Singleframe ve 3D provedení a nízko posazeným sáním vzduchu v předním nárazníku. Ostře řezané křivky pak dodávají karoserii silný a dynamický vzhled. Linie "tornádo" na bocích vozidla vytváří prostřednictvím hry světla a stínu jedinečný efekt, který se pěkně doplňuje s výraznými prahovými kryty - nezaměnitelné prvky SUV se zde harmonicky mísí s designem kupé. To vše je zakončeno zadním difuzorem s chromovanými koncovkami výfuku.

Audi Q3 nabízí na výběr ze tří úrovní výbavy: základní, Q3 Design a Q3 Sport. Základní úroveň umožňuje na přání vybavit vůz jednotlivými položkami z úrovně výbavy Design nebo Sport. Je jedno, zda dáváte přednost jednoduchosti, sportovnímu provedení nebo luxusu - volba je na Vás.

Varianty modelu

Q3 Sportback

Seznamte se s vozem, který na sebe jako magnet strhává pozornost a současně je ideálním společníkem pro každodenní život: Audi Q3 Sportback se může pochlubit vynikající estetikou v provedení kupé s výkonem a praktickou využitelností SUV. Velký rozsah infotainmentu, konektivity a standardní výbavy zajišťuje spoustu potěšení z jízdy.  Abychom Vám dopřáli co největší potěšení z jízdy, již ve standardu jsme Vaše nové Audi Q3 Sportback vybavili technologiemi, které přispívají k jeho dynamičtějšímu chování na silnici. Standardně dodávaný progresivní posilovač řízení, jenž Vám zprostředkuje přímé řízení vozu, což oceníte především při jízdě po klikatých venkovských silnicích nebo při zatáčení, můžete doplnit o na přání dodávaný sportovní podvozek zajišťující výbornou trakci. Dále je zde systém dynamické změny jízdního stylu Audi drive select, který Vám prostřednictvím šesti různých režimů umožní přizpůsobit jízdní charakter vozu aktuální situaci. Změna nastavení se nevztahuje pouze na motor a převodovku, ale také na posilovač a na přání dodávané elektronicky nastavitelné tlumiče. Pokud jde o motory (spotřeba paliva v kombinovaném provozu*: 4,7-7,7 l/100 km; emise CO₂ v kombinovaném provozu*: 124-174 g/km), můžete si vybrat buď naftový agregát TDI o síle 150 koní (110 kW) nebo silný dvoulitrový benzínový motor TFSI disponující výkonem 230 koní (169 kW).

RS Q3

Ryzí sportovnost, mnoho schopností. Síla a dynamika atleta - to jsou klíčová slova, kterými lze nové Audi RS Q3 definovat. Jedná se o vůz, který Vás požene kupředu a budou Vám inspirací. To se promítá i do jeho vzhledu, který přitahuje pozornost a vyzařuje sebejistotu. Audi RS Q3 Vám otevře svět nových možností. Užijte si na cestách svobodu.

RS Q3 Sportback

Stoupající ramenní linie společně s pozvolna klesající střešní linií tvoří charakteristický sportovní profil Audi RS Q3 Sportback. Jedná se o typické prvky specifického stylu RS, které podtrhují celkově sportovní vzhled kompaktního SUV kupé crossoveru, jehož silný výkon zajišťuje 2,5litrový motor TFSI disponující silou 400 koní (294 kW). Na první pohled se v tomto modelu odráží jeho výkonný charakter. K mohutného vzhledu přispívají také o 10 mm rozšířené lemy podběhů kol. Ze zádi Audi RS Q3 Sportback přímo vyzařuje vášeň pro výkon, která je posílena nárazníkem ve specifickém provedení RS s difuzorem, leskle černými horizontálními lištami a střešním spoilerem ve specifickém provedení RS.