30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Honda Big scooter

V dnešní přecpané době jsou scootery ideálním městským vozítkem i zajímavou alternativou mimo město a pokud přidáte výkon a eleganci, jsou BIG SCOOTERY to, co hledáte.

Nabízené modely

SH300i

Skútr SH300i je se svým prémiovým vzhledem, vysokým výkonem a hbitostí připraven na jízdu po městě i na silnicích mimo město. Dlouhá léta populární skútr Honda SH300i je nyní vybaven vylepšeným digitálním přístrojovým LCD panelem, přepracovanou přední vidlicí, nastavitelným zadním odpružením a jasnými LED světly. Štíhlé linie jsou doplněny novými barvami a 16" koly, která dotváří čistý a moderní vzhled.

Integra

Model Integra je vybaven kapalinou chlazeným motorem o obsahu 750 ccm a opatřen štíhlou kapotáží. Představuje jedinečnou syntézu elegantního stylového vzhledu skútru a nadupaných jízdních vlastností motocyklu. Nyní ještě luxusnější s modernějšími funkcemi. Vyznačuje se nejen hbitostí a ovladatelností se sportovní charakteristikou, ale rovněž spotřebou paliva, která patří mezi špičku ve své třídě, včetně plnění emisních norem Euro 4.

X-ADV

Model X-ADV zachytil esenci svobody na dvou kolech a atraktivní nové tvary. Do roku 2021 vstupuje s výkonnějším motorem, nižší hmotností ještě výraznějším stylem a vyšší praktičností. Kapalinou chlazený 8ventilový řadový dvouválcový motor SOHC v modelu X-ADV nabízí vysokou dynamiku v nízkých a středních otáčkách. Architektura motoru s relativně velkým zdvihem a speciální tvar spalovací komory společně s klikovým hřídelem s vysokou setrvačností vytvářejí vysoké hodnoty točivého momentu již od nízkých otáček. Náklon motoru směrem vpřed snižuje těžiště stroje a napomáhá jeho optimální stabilitě; díky vylepšením pro rok 2021 je agregát o 1,4 kg lehčí.

Forza 350

Nový skútr Forza 350 otevírá nové možnosti. Motor chlazený kapalinou je vybaven systémem kontroly trakce Honda (HSTC), ten zajišťuje konzistentní přilnavost zadního kola. Elegantní kapotáž má styl a vylepšenou aerodynamiku. Jistě oceníte také o 40 mm delší rozsah pohybu elektrického čelního štítu. Přepracovaný digitální/analogový přístrojový panel nabízí hlasové ovládání chytrého telefonu pomocí systému Honda Smartphone Voice Control System, který prostřednictvím Bluetooth zpřístupní řadu funkcí vašeho zařízení. Velký dojem udělá plné LED osvětlení.

Forza 750

Skútr 750 je vybavený prvotřídními funkcem. Připojením chytrého telefonu a přístrojovým panelem s plnobarevným TFT displejem budete vždy v obraze. Vybírat lze ze tří výchozích režimů jízdy (STANDARD, SPORT, RAIN) a vlastního upraveného režimu (s režimem USER je možné nastavit chování motoru podle svých představ). Plynulou jízdu můžete zažít díky šestistupňové dvouspojkové převodovce (DCT). O trakci zadní pneumatiky se v každé sekundě jízdy stará systém kontroly trakce Honda (HSTC).

SH300i

Model SH300i – to je kvalitní zpracování a spolehlivost typická pro výrobky Honda. Se svým kompaktním designem s rovnou podlahou, otevřeným rámem a 16palcovými koly vpředu i vzadu má všechny charakteristické rysy rukopisu SH, a přináší i něco navíc – výkonný motor pro maximální odezvu při jízdě po městě i na dálnici.