Honda Big scooter

V dnešní přecpané době jsou scootery ideálním městským vozítkem i zajímavou alternativou mimo město a pokud přidáte výkon a eleganci, jsou BIG SCOOTERY to, co hledáte.

Nabízené modely

X-ADV

Model X-ADV zachytil esenci svobody na dvou kolech a atraktivní nové tvary. Do roku 2021 vstupuje s výkonnějším motorem, nižší hmotností ještě výraznějším stylem a vyšší praktičností. Kapalinou chlazený 8ventilový řadový dvouválcový motor SOHC v modelu X-ADV nabízí vysokou dynamiku v nízkých a středních otáčkách. Architektura motoru s relativně velkým zdvihem a speciální tvar spalovací komory společně s klikovým hřídelem s vysokou setrvačností vytvářejí vysoké hodnoty točivého momentu již od nízkých otáček. Náklon motoru směrem vpřed snižuje těžiště stroje a napomáhá jeho optimální stabilitě; díky vylepšením pro rok 2021 je agregát o 1,4 kg lehčí.

Forza 350

Nový skútr Forza 350 otevírá nové možnosti. Motor chlazený kapalinou je vybaven systémem kontroly trakce Honda (HSTC), ten zajišťuje konzistentní přilnavost zadního kola. Elegantní kapotáž má styl a vylepšenou aerodynamiku. Jistě oceníte také o 40 mm delší rozsah pohybu elektrického čelního štítu. Přepracovaný digitální/analogový přístrojový panel nabízí hlasové ovládání chytrého telefonu pomocí systému Honda Smartphone Voice Control System, který prostřednictvím Bluetooth zpřístupní řadu funkcí vašeho zařízení. Velký dojem udělá plné LED osvětlení.

Forza 750

Skútr 750 je vybavený prvotřídními funkcem. Připojením chytrého telefonu a přístrojovým panelem s plnobarevným TFT displejem budete vždy v obraze. Vybírat lze ze tří výchozích režimů jízdy (STANDARD, SPORT, RAIN) a vlastního upraveného režimu (s režimem USER je možné nastavit chování motoru podle svých představ). Plynulou jízdu můžete zažít díky šestistupňové dvouspojkové převodovce (DCT). O trakci zadní pneumatiky se v každé sekundě jízdy stará systém kontroly trakce Honda (HSTC).

ADV350

Modelová řada značky Honda se rozšiřuje o nový skútr. ADV350 v sobě kombinuje robustní a dobrodružný styl svého sourozence X-ADV s odolným podvozkem tvořeným rámem z ocelových trubek, 37mm inverzní vidlicí a zadními tlumiči s oddělenou nádržkou. Jeho motor o objemu 330 cm3 produkuje zdravých 21,5 kW a 31,5 Nm, přičemž o přilnavost zadního kola se stará systém HSTC. Plexi štít je výškově nastavitelný, pod sedlem je dostatek místa pro dvě integrální přilby a ve schránce se nachází nabíjecí konektor USB-C. LCD přístrojový panel je vybaven integrovaným systémem hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control, zatímco inteligentní klíč Smart Key přispívá k pohodlnějšímu používání stroje.