Volkswagen Touareg

Připravte se na mimořádně exkluzivní estetický zážitek. Nového Touarega můžete mít ve třech luxusních liniích výbavy - Elegance, Atmosphere nebo R-Line.
Svým designem, který je u vozu Touareg velice pokrokový, nastavuje nová měřítka. Touareg je SUV, v němž se spojuje elegance a dynamika, což dokazují čelní partie vyzařující sílu, prodloužená kapota motoru, ostře tvarované boční linie a markantní zadní LED světla.

Zcela nové volitelné světlomety IQ. Light, které využívají technologii LED-Matrix mohou být kromě základních funkcí potkávacích a dálkových světel díky technologii "Matrix" cíleně zapínány, resp. vypínány jejich jednotlivé LED segmenty.

Cestu, kterou se s novým Touaregem vydáte, budete vnímat jinak díky volitelnému panoramatickému výklopnému/posuvnému střešnímu oknu s panoramatickou střechou.
Nabídka kol uspokojí jak vyznavače sportovního designu, tak elegány. Interiér vozu bude mimořádně útulný díky možnosti výběru z 30 barevných odstínů, takže si vyberete přesně ten, který ladí s Vaší momentální náladou.

Mezi asistenčními systémy naleznete například systém "Night Vision" - infračervená kamera rozpozná tepelný obraz člověka nebo zvířete před vozidlem a zobrazí ho v kabině. Dále systém "PreCrash" - jestliže systém rozpozná hrozící kolizi, automaticky provede preventivní opatření - napne bezpečnostní pásy, uvede sedadla do vertikální polohy a zavře otevřená okna, včetně panoramatického střešního okna.