Klempírna a lakovna

Klempírna a lakovna AUTO JAROV je jednou z nejmodernějších na světě. V kombinaci s plně kvalifikovaným personálem Vám poskytneme služby, které uspokojí Vaše požadavky. Samozřejmostí je certifikát kvality ISO 9001.
   
Jaké služby poskytujeme
- Zajišťujeme komplexní styk s pojišťovnami Alianz, Česká pojišťovna,
  Kooperativa, Generali, Uniqa a ČSOB.
- Díky špičkovému vybavení zajišťujeme krátké termíny oprav.
- Po dobu opravy poskytujeme náhradní vozidlo za zvýhodněnou 
  cenu (od 199 Kč bez DPH).
- Poskytujeme záruku 24 měsíců na práci a originální díly.
- Nabízíme možnost hradit opravu bezhotovostně, tzv. 
  Krycím dopisem od pojišťovny.
- Poskytujeme poradenství při likvidaci pojistné události
  na tel : 605 438 407.
- Zajišťujeme nonstop odtahovou službu na tel : 603 247 538.
  

U AUTO JAROV oprava bez amortizace

Ve spolupráci s Allianz pojišťovnou, a.s. jsme pro Vás připravili nový produkt – oprava staršího poškozeného vozidla z pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) bez amortizace. Tento produkt se týká všech zákazníků, kteří mají sjednané povinné ručení u Allianz pojišťovny, a.s. a jsou poškozeni pojištěným z jiné pojišťovny, ale likvidaci škody řeší v zastoupení u Allianz pojišťovny, a.s. Dále se týká všech zákazníků, kteří byli poškozeni účastníkem silničního provozu, který má sjednané povinné ručení u Allianz pojišťovny, a.s. a likvidaci škody řeší u Allianz pojišťovny a.s.

Ve spolupráci s Českou pojišťovnou a.s. jsme pro Vás připravili nový produkt – oprava staršího poškozeného vozidla z pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení) bez amortizace. Týká se všech zákazníků, kteří mají sjednané povinné ručení u České pojišťovny a.s. a jsou poškozeni pojištěným z jiné pojišťovny, ale likvidaci škody řeší v zastoupení u České pojišťovny a.s.. Dále se týká všech zákazníků, kteří byli poškozeni účastníkem silničního provozu, který má sjednané povinné ručení u České pojišťovny a.s. a likvidaci škody řeší u České pojišťovny a.s..

 

Váš názor je pro nás velmi důležitý. Rádi uvítáme Vaše náměty

na zkvalitnění našich služeb klempírny a lakovny. Kontaktujete nás prosím na soban@autojarov.cz. 
   
Kontaktujte náš tým ZDE . 
   
Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

 Allianz  Česká pojišťovna   Kooperativa   Generali Uniqa   ČSOB Pojišťovna