30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Honda Off-road

Pořádný svalnatec, který projede kdejakou díru, škarpu a pořádnou nálož bláta. Se skvělou mašinou Honda v provedení OFF ROAD projedete téměř vše.

Nabízené modely

CRF250R

Vyšší výkon a točivý moment motocyklu CRF250R zajišťuje ještě lepší výsledky. Čtyřventilový motor Unicam o objemu 249 ccm má nový zdvojený výfuk s velkým průměrem a umožňuje rychlejší výjezdy ze zatáček. Přední zavěšení tvořené vzduchem odpruženou přední vidlicí s rozdělenými funkcemi a trojitou vzduchovou komorou (SFF-AIR-TAC), vyvinuté pro model CRF250R společností SHOWA, zajišťuje o 1,3 kg nižší neodpruženou hmotnost. Tato konstrukce nejnovější generace umožňuje umístění vzduchového ramene na levou stranu a dále zdokonaluje rozložení hmotnosti mezi levou a pravou stranou a zlepšuje ovladatelnost. Díky rozdílu hmotnosti mezi levou a pravou stranou pouhých 800 g poskytuje vzduchem odpružená vidlice modelu CRF250Rlepší možnosti nastavení, přispívá k lehkosti a vyváženosti stroje a vyznačuje se mimořádnou uživatelskou přívětivostí.

CRF450R

Se zcela novým motorem a podvozkem, vyvinutým v úzké spolupráci s týmem AMA a evropským týmem MX1, došlo ke zlepšení poměru výkonu a hmotnosti, čímž se podařilo dosáhnout ještě lepších jízdních vlastností. Tlačítko EMSB (tlačítko volby režimu motoru) vám dává možnost využít tři nastavitelné režimy, pomocí kterých lze vyladit výkon motoru pro konkrétní rozjížďku a trať. Motocykl CRF450R používá hliníkový páteřový rám CRF sedmé generace s lepší točivostí, stabilitou přední části a trakcí. Ve spojení s delší kyvnou vidlicí napomáhá také lepšímu záběru zadního kola a zlepšuje zpětnou vazbu pro jezdce.

MONTESA 4RIDE

Vychutnejte si ten pocit: 4RIDE je stylový sportovní stroj vybavený čtyřtaktním motorempětistupňovou převodovkou. Je lehký, silný, dobře se ovládá a poskytuje vysoký výkon. Nabízí pohodlnou jízdu spojenou se snadnou ovladatelností a jemnou odezvou na plyn. Nové pneumatiky Dunlop s kvalitním záběrem. Přední náprava se vyznačuje lehkostí a agilitou, s účinným odpružením, které si dokáže poradit s nerovným terénem.

CRF250R 2018

Na motocyklu CRF250R se zcela novým motorem a podvozkem, vyvinutým na základě modelu CRF450R týmu HRC a v úzké spolupráci s továrním týmem MX, se budete cítit jako tovární jezdec. Došlo ke zlepšení poměru výkonu a hmotnosti, čímž se podařilo dosáhnout ještě lepších jízdních vlastností, stability a trakce. Výkon lze individuálně upravovat pomocí tří nastavitelných mapování – ovládaných tlačítkem EMSB (tlačítko volby režimu motoru) – pomocí kterých lze vyladit výkon motoru podle vašich požadavků a pro konkrétní rozjížďku a trať. CRF250R používá hliníkový páteřový rám CRF sedmé generace – stejný jako motocykl CRF450R – zajišťující lepší točivost, stabilitu přední části a trakci. Hlavní nosníky jsou zkosené, aby bylo možné dosáhnout naprosto dokonalého vyvážení tuhosti a flexibility.