Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi Q2

Městské SUV, které zaujme nejen svým působivým designem evokujícím výkon. O jedinečné potěšení z jízdy a vynikající jízdní komfort se nejen ve městě postarají systémy, jako jsou progresivní posilovač řízení a Adaptivní asistent řízení.
Záruku zábavné jízdy v Audi Q2 představují výkonné motory TFSI a TDI1, pohon všech kol quattro a dvě inovativní technologie: standardně dodávaný progresivní posilovač řízení, který prostřednictvím variabilního převodu řízení mění účinek v závislosti na úhlu natočení volantu, zvoleném stupni podpory a rychlosti vozu. Variabilní převod řízení přispívá díky přímějším reakcím řízení a snížení úsilí, které musí řidič při otáčení volantem vyvinout, ke zvýšení jízdní dynamiky a jízdního komfortu. Integrovaný posilovač řízení v závislosti na rychlosti pak zajišťuje precizní reakce vozu při jízdě vysokou rychlostí i vynikající podporu při parkování. Základní nastavení posilovače řízení lze upravit prostřednictvím na přání dostupného systému Audi drive select, který nabízí režimy Auto, Dynamic a Comfort.
Při výběru interiéru S line, jehož součástí jsou sportovní sedadla čalouněná jemnou černou kůží Nappa, získáte kabinu s neochvějně sportovní atmosférou. Do předních sportovních sedadel Vaše tělo přesně zapadne. Jsou vybavena mohutným bočním polstrováním, která Vás nadchnou. Sportovní charakter výbavové řady S line je okamžitě patrný z černého čalounění jemnou kůží Nappa s akcenty z umělé kůže mono.pur 150 v šedém odstínu Rock a s kontrastním šedým prošitím. Opěradla předních sedadel jsou navíc dekorována reliéfním logem řady "S".
Tento výbavový paket pro interiér je doplněn prvky z pečlivě zvolených materiálů. Velmi progresivním dojmem působí například kontrastní podsvícené prahové kryty s hliníkovým vsazením a logem řady "S" vpředu. Mezi charakteristické znaky sportovní výbavy patří kromě hliníkových dekorativních prvků v interiéru také pedály a opěrka nohy z nerezové oceli. Mimo to lze prostřednictvím na přání dostupného paketu osvětlení plus individuálně upravovat barevnost osvětlení interiéru Audi Q2. Neoslňující LED osvětlení interiéru vytváří obzvláště harmonické a homogenní světlo. V rámci tohoto osvětlení si můžete například vybrat z deseti barevných odstínů pro pruh podsvícení palubní desky a přední lišty v oblasti kolen.
Dovolte novému Audi Q2, aby na Vás opět udělalo hluboký dojem.

SQ2

Potěšení z jízdy zajistí výkonný motor TFSI spolu s pohonem všech kol quattro. Kompaktní SUV SQ2 je umocněno nejen charakteristickým sportovním podvozkem „S“, ale i dalšími prvky v provedení „S“. Výkon 221 kW (300 koní) s maximálním točivým momentem 400 Nm umožní zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,9 sekund. SQ2 zaujme sportovním designem a svou výstředností. Na přání lze dostupný infotainment systém MMI Navigation Vám nabídne jednoduchý způsob komunikace a navigace spolu s celou řadou rozmanitých funkcí. Audi SQ2 je dostupné s celou řadou asistenčních inteligentních systémů. Sportovní sedadla v provedení „S“ doplní důraz a zároveň zajistí komfortní sportovní zážitek z jízdy.