30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Honda Adventure

Lehčí cestovní motorka, která zvládne a nepohrdne lehčím svezením třeba i po louce. Když zrovna budete projíždět přírodou, tak nezapomeňte na to, že ENDURO od Hondy Vás nikdy nezradí.

Nabízené modely

CRF300L

Lehký podvozek, štíhlejší kapotáž, vyšší výkon a vyšší točivý moment motoru - o slovo se hlásí model CRF300L. Specifikace se změnily, ale úžasné dvouúčelové zaměření zůstává stejné. Úspěchy díky svým kvalitám slaví v terénu, ale jeho štíhlé rozměry, svižná odezva škrticích klapek, agilní řízení a citlivé odpružení dokazuje, že je i skvělým společníkem do města. Oživuje všední dny při dojíždění a o víkendu je zrozený k objevování. 

CB500X

CB500X je pro volnomyšlenkáře, kteří chtějí dobýt městskou džungli. Díky silnému dvouválcovému motoru a odpružení s dlouhým zdvihem byl tento motocykl zkonstruován, aby vás doprovázel na vašich dobrodružstvích. Byl inspirován legendárním modelem Africa Twin a i s nově upravenou grafikou kombinuje robustní linie s agresivnějším výrazem. Vysoký čelní štít navíc zajišťuje pohodlí.

CB500X 2022

Model CB500X 2022 vnáší mezi své kolegy, jako je CB500F a CBR500R, dobrodružného ducha. Jedná se o stroj, který různým druhům majitelů odvede požadovanou práci, a to bez jakýkoliv ovací. Dvouválcový motor disponující vysokým točivým momentem a výkon již od nízkých otáček, vás komfortně proveze jak ve městě, tak na otevřených silnicích. Tento model pro rok 2022 získal prvotřídní podvozek, tvořený inverzní 41 mm vidlicí Showa SFF-BP, dvěma kotoučovými brzdami na předním kole, a jiná drobná vylepšení. K lepší ovladatelnosti přispívá také nové kyvné rameno, které je lehčí a vyznačuje se větší boční pružností. Nastavení zadního tlumiče bylo upraveno tak, aby co nejlépe doplňoval novou vidlici. Přepracované přední kolo a lehčí chladič přispěly ke snížení hmotnosti stroje, nové nastavení systému vstřikování paliva napomohlo ke zlepšení charakteru motoru. Výkonnější LED světlomet a umístění předních ukazatelů směru zlepšují viditelnost.NC750X

Jeden z nejoblíbenějších všestranných motocyklů v Evropě prošel další etapou vývoje. Pro rok 2021 se konstruktéři značky Honda zaměřili na další zlepšení hlavních vlastností: praktičnosti, komfortu pro každé použití a ovladatelnosti. Motor se navíc díky nárůstu točivého momentu a zvýšení hodnoty maximálních otáček vyznačuje výraznějším charakterem. Vybroušený klenot doplňují nově přidané elektronické jízdní režimy.

CRF1100L AFRICA TWIN 2021

Motocykl Africa Twin je zkonstruován k posouvání limitů. Díky odlehčenému hlavnímu rámu a hliníkové kyvné vidlici, která je podobná jako u modelu CRF450R a je přizpůsobená 45mm převrácené přední vidlici Showa s dlouhým zdvihem a zadnímu tlumiči s oddělenými nádržkami, je ovládání v terénu přesné a svižné, ať už se řítíte rychlou štěrkovou stezkou, nebo překonáváte kamenitý svah. V rukou máte maximální výkon 75 kW a točivý moment 105 Nm, které vám působivě silný řadový dvouválec poskytuje od nuly až do maximálních otáček. Účinnost sacího a výfukového systému byla pečlivě optimalizována pomocí jednotky ECU. Výsledkem je citlivější ovládání plynu a svěží reakce.

CRF1100 Afrika Twin ADVENTURE SPORTS

Model CRF1100 Afrika Twin ADVENTURE SPORTS je špičkový motocykl na dlouhé trasy díky palivové nádrži o velikosti 24,8l, má dojezdem přes 500 km. Spojený comfort nabízí možnost volby odpružení Showa EERA a šestistupňové převodovky DCT. Nový vylepšený, kratší štít Vám přinese jiný pohled na svět, kterým budete s motocyklem projíždět. Afrika Twin Adventure Sports je vybavena dvojtými světlomety LED, které jsou ještě navíc vybaveny denim svícením DRL. Dvouválcový motor nabízí úctyhodný výkon. S modelem Afrika Twin Adventure Sports budete mít celý svět pod vašimi koly.

 

CRF300 RALLY

CRF300 RALLY je technicky propracovaný stroj nízké kubatury pro všestranné sportovně založené jezdce, kteří to myslí. V provedení odvozeném přímo od vysoce konkurenceschopného modelu HRC CRF450 RALLY přináší schopnost cestování na dlouhé vzdálenosti a pohodlí a výkonnost v terénu díky velké palivové nádrži a přednímu aerodynamickému krytu a štítu. Model CRF300 RALLY dokonalým partnerem pro cestování ve městě nebo po celém světě – nižší hmotnost, větší výkon i točivý moment motoru vede k novým obzorům.

CRF450L

Krocení modelu CRF450R pro silnici. Model CRF450L vypadá jako CRF450R z jistého důvodu. Je to totiž CRF450R. Má stejný rám z hliníkových nosníků, motor 449 ccm Unicam a odpružení Showa. Změnili jsme ho na ultimátní terénní stroj s větším momentem ve spodní části spektra, šestistupňovou převodovkou, plnou homologací pro jízdu po silnici a sadou ostrého LED osvětlení. A vyrábí se pomocí vysoce kvalitního inženýrství, kterým je značka Honda proslavená.

Afrika Twin 2022

Model CRF1100L Afrika Twin 2022, je velká výzva i pro otrlé závodníky a jezdce. Ukáže Vám, že minimální hmotnost, která je ovlivněna menší nádrží a lehčí agilnější kapotáží, nemá žádný vliv na její maximální výkon. Zbrusu nové grafické prvky, s černými detaily jsou inspirovány dakarskou legendou, přímo ze závodů rally, a je zrozený k tomu, aby se předvedl když jde do tuhého. Osmiventilový dvouválcový motor AOHC dosahuje maximálního výkonu 75kW a točivého momentu 105Nm. Díky 46mm tělesu škrticí klapky, je způsob jakým motor reaguje ohromující. Tenhle parťák sveze rád náročné motorkáře na šotolině, i méně náročné jezdce na projížďce serpentinami.