Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Honda Adventure

Lehčí cestovní motorka, která zvládne a nepohrdne lehčím svezením třeba i po louce. Když zrovna budete projíždět přírodou, tak nezapomeňte na to, že ENDURO od Hondy Vás nikdy nezradí.

Nabízené modely

CRF300L

Lehký podvozek, štíhlejší kapotáž, vyšší výkon a vyšší točivý moment motoru - o slovo se hlásí model CRF300L. Specifikace se změnily, ale úžasné dvouúčelové zaměření zůstává stejné. Úspěchy díky svým kvalitám slaví v terénu, ale jeho štíhlé rozměry, svižná odezva škrticích klapek, agilní řízení a citlivé odpružení dokazuje, že je i skvělým společníkem do města. Oživuje všední dny při dojíždění a o víkendu je zrozený k objevování. 

NC750X

Jeden z nejoblíbenějších všestranných motocyklů v Evropě prošel další etapou vývoje. Pro rok 2021 se konstruktéři značky Honda zaměřili na další zlepšení hlavních vlastností: praktičnosti, komfortu pro každé použití a ovladatelnosti. Motor se navíc díky nárůstu točivého momentu a zvýšení hodnoty maximálních otáček vyznačuje výraznějším charakterem. Vybroušený klenot doplňují nově přidané elektronické jízdní režimy.

CRF1100 Africa Twin ADVENTURE SPORTS

Model CRF1100 Africa Twin ADVENTURE SPORTS je špičkový motocykl na dlouhé trasy díky palivové nádrži o velikosti 24,8l, má dojezdem přes 500 km. Spojený comfort nabízí možnost volby odpružení Showa EERA a šestistupňové převodovky DCT. Nový vylepšený, kratší štít Vám přinese jiný pohled na svět, kterým budete s motocyklem projíždět. Africa Twin Adventure Sports je vybavena dvojtými světlomety LED, které jsou ještě navíc vybaveny denim svícením DRL. Dvouválcový motor nabízí úctyhodný výkon. S modelem Africa Twin Adventure Sports budete mít celý svět pod vašimi koly.

 

CRF300 RALLY

CRF300 RALLY je technicky propracovaný stroj nízké kubatury pro všestranné sportovně založené jezdce, kteří to myslí. V provedení odvozeném přímo od vysoce konkurenceschopného modelu HRC CRF450 RALLY přináší schopnost cestování na dlouhé vzdálenosti a pohodlí a výkonnost v terénu díky velké palivové nádrži a přednímu aerodynamickému krytu a štítu. Model CRF300 RALLY dokonalým partnerem pro cestování ve městě nebo po celém světě – nižší hmotnost, větší výkon i točivý moment motoru vede k novým obzorům.

Africa Twin 2022

Model CRF1100L Africa Twin 2022, je velká výzva i pro otrlé závodníky a jezdce. Ukáže Vám, že minimální hmotnost, která je ovlivněna menší nádrží a lehčí agilnější kapotáží, nemá žádný vliv na její maximální výkon. Zbrusu nové grafické prvky, s černými detaily jsou inspirovány dakarskou legendou, přímo ze závodů rally, a je zrozený k tomu, aby se předvedl když jde do tuhého. Osmiventilový dvouválcový motor AOHC dosahuje maximálního výkonu 75kW a točivého momentu 105Nm. Díky 46mm tělesu škrticí klapky, je způsob jakým motor reaguje ohromující. Tenhle parťák sveze rád náročné motorkáře na šotolině, i méně náročné jezdce na projížďce serpentinami.

CRF1100L Africa Twin

Ambiciózní terénní dobrodruh značky Honda získává více síly pro svůj dvouválcový motor o objemu 1084 cm3 díky nárůstu točivého momentu v nízkých otáčkách. Kompletní soubor elektronické výbavy zahrnuje šestiosý snímač setrvačných sil pro řízení jízdních režimů a systému HSTC, a dále systém ABS umožňující brzdění v zatáčkách, systém pro zamezení zvedání předního a zadního kola, USB zásuvku a standardně montovaný tempomat. Oblíbenou volitelnou položkou zůstává dvouspojková převodovka (DCT) s funkcí detekce průjezdu zatáčkou, jež byla pro modelový rok 2024 dále vylepšena. Barevný 6,5palcový TFT dotykový displej nabízí technologie Apple CarPlay®, Android Auto® a Bluetooth konektivitu. Se čtyřmi speciálně navrženými sadami originálního příslušenství Honda – Urban, Rally, Travel a Adventure – vytvoříte ze svého motocyklu dokonalého partnera pro vaše cesty.

CRF1100L Africa Twin Adventure Sports

Nový model CRF1100L Africa Twin Adventure Sports prošel zásadní modernizací, která ještě více posílila jeho schopnost překonávat kontinenty. Standardně dodávané odpružení Showa Electronically Equipped Ride Adjustment (Showa EERA™) – se zkráceným zdvihem – je přizpůsobeno 19palcovému přednímu kolu obutému do pneumatiky o rozměru 110/80-19 a sníženému sedlu. U motoru o objemu 1 084 cm3 došlo ke zvýšení maximálního točivého momentu o 7 %. Nový vzhled horní kapotáže je svalnatější a poskytuje lepší ochranu. Stejně jako v minulosti je k dispozici kompletní elektronická výbava zahrnující šestiosou jednotku pro měření setrvačných sil, která řídí systém HSTC, ABS umožňující brzdění v zatáčkách, systém pro zamezení zvedání předního a zadního kola, či funkce detekce průjezdu zatáčkou u verze s převodovkou DCT. Praktičnost má podobu několika jízdních režimů, standardně dodávaného tempomatu, vyhřívaných rukojetí, USB zásuvky, 12V zásuvky a barevného 6,5palcového dotykového TFT displeje s podporou technologií Apple CarPlay®, Android Auto® a Bluetooth konektivity. Dvojité LED světlomety jsou opatřeny světly pro denní svícení a přisvěcováním do zatáček. U verze s převodovkou DCT byly vylepšeny vlastnosti při rozjezdu a při jízdě nízkou rychlostí. Se čtyřmi speciálně navrženými sadami originálního příslušenství Honda – Urban, Rally, Travel a Adventure – vytvoříte ze svého motocyklu dokonalého partnera pro vaše cesty.

NX500

Malé cestovní enduro Honda určené pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2 vstupuje do dalšího modelového roku s novým názvem a s ještě robustnějším stylem. Výkon a točivý moment motoru o objemu 471 cm3 zůstaly stejné – 35 kW a 43 Nm. Díky úpravám elektronické řídicí jednotky se zlepšila akcelerace a systém nastavitelné kontroly trakce Honda je nyní součástí standardní výbavy. Díky novým kolům se podařilo ušetřit 1,5 kg neodpružené hmotnosti, čímž významnou měrou přispívají k celkové redukci hmotnosti o 3 kg, což se odrazilo i v upraveném nastavení 41mm inverzní vidlice Showa SFF-BP a zadního tlumiče. Dva brzdové kotouče na předním kole jsou spojeny se dvoupístovými třmeny. Zcela nový LED světlomet přispívá k lepší viditelnosti při jízdě za tmy, zatímco nový 5palcový TFT displej ovládaný zjednodušeným a podsvíceným čtyřsměrovým přepínačem disponuje technologií Honda RoadSync pro připojení smartphonu.