30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

ŠKODA KAMIQ

Pohled shora

Jelikož se jedná o crossover, poskytuje KAMIQ to nejlepší, co může svět SUV nabídnout, a to v kompaktní velikosti precizně uzpůsobené úzkým městským uličkám. Větší světlá výška poskytuje lepší výhled na okolí, usnadňuje nastupování a doplňuje robustní design s ocharnnými doplňky nárazníků a prahů. KAMIQ vzbuzuje pocity síly a bezpečí, pocit, který vás bude provázet, ať už míříte kamkoliv.

Hlavní světlomety v provedení BI-LED s animovaným ukazatelem směru jízdy. Čelní část vozu KAMIQ obsahuje čtyři "drahokamy" pro denní svícení, které zintenzivní jako nápadité dynamické přední ukazatele směru. Dolní část ukrává tlumená dálková, obrysová, rohová a mlhová světla. Inovační světlomety typickéhop krystalického designu škoda vypůjčují čelní části jedinečný vzhled.

Vnitřní se sebedůvěra

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynuje spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

Konektivita

Vzdálený přístup- zamčení a odemčení. Nový způsob ovládání vašeho vozu prostřednictvím propojení vozu a vašeho chytrého telefonu.

Nedělejte si starosti s tím, kde jste nechali svůj vůz na velkém parkovišti nebo v neznánmém městě. Díky službě "Poslední parkovací pozice" jsou tyto starosti již minulostí.

Pomocí aplikace ŠKODA Connect můžete pomocí vzdáleného přístupu kontrolovat, zda jsou zavřená všechna okna ve vozidle, zjistit, kolik paliva je v nádrži, prohlížet si a archivovat jízdní údaje, např. počet ujetých kilometrů nebo rychlost, kterou jste jeli.

Bezdrátové připojení SMARTLINK+

Používejte navigační systém, přehrávejte hudbu nebo podcast prostřednictvím svých oblíbených aplikací, čtěte textové zprávy a hovořte nebo si prohlížejte podrobné údaje údaje o vozidle pomocí aplikace ŠKODA OneApp.