Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Škoda Kamiq

Pohled shora

Jelikož se jedná o crossover, poskytuje Kamiq to nejlepší, co může svět SUV nabídnout, a to v kompaktní velikosti precizně uzpůsobené úzkým městským uličkám. Větší světlá výška poskytuje lepší výhled na okolí, usnadňuje nastupování a doplňuje robustní design s ochrannými doplňky nárazníků a prahů. KAMIQ vzbuzuje pocity síly a bezpečí, pocit, který vás bude provázet, ať už míříte kamkoliv.
Hlavní světlomety v provedení BI-LED s animovaným ukazatelem směru jízdy. Čelní část vozu KAMIQ obsahuje čtyři "drahokamy" pro denní svícení, které zintenzivní jako nápadité dynamické přední ukazatele směru. Dolní část ukrývá tlumená dálková, obrysová, rohová a mlhová světla. Inovační světlomety typického krystalického designu Škoda vypůjčují čelní části jedinečný vzhled.

Vnitřní sebedůvěra

Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A Kamiq se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynuje spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Atraktivní ergonomie interiéru zůstává bezchybná a cestující jsou obklopeni těmi nejlepšími materiály.

Konektivita

Vzdálený přístup- zamčení a odemčení. Nový způsob ovládání vašeho vozu prostřednictvím propojení vozu a vašeho chytrého telefonu.
Nedělejte si starosti s tím, kde jste nechali svůj vůz na velkém parkovišti nebo v neznámém městě. Díky službě "Poslední parkovací pozice" jsou tyto starosti již minulostí.
V aplikaci Škoda Connect můžete pomocí vzdáleného přístupu kontrolovat, zda jsou zavřená všechna okna ve vozidle, zjistit, kolik paliva je v nádrži, prohlížet si a archivovat jízdní údaje, např. počet ujetých kilometrů nebo rychlost, kterou jste jeli.
Bezdrátové připojení SMARTLINK+
Používejte navigační systém, přehrávejte hudbu nebo podcast prostřednictvím svých oblíbených aplikací, čtěte textové zprávy nebo si prohlížejte podrobné údaje o vozidle pomocí aplikace Škoda OneApp.