Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Honda CR-V 2024

Zcela nový model Honda CR-V je odvážný, impozantní, s novou úrovní výkonu, bezpečnosti a komfortu – naše dosud nejlepší prémiové rodinné SUV!

K dispozici v plně hybridní a plug-in hybridní verzi.

Model propojuje hodnoty modernosti a sportu, kterými se značka Honda proslavila, s nejnovějšími asistenčními systémy a prvky pasivní bezpečnosti. Ve výsledku nabízí mimořádnou spolehlivost, dynamiku a pohodlí.

Plně hybridní model CR-V je vybaven nejpokročilejší verzí oceňované hnací jednotky e:HEV značky Honda, která se poprvé objevila v hatchbacku Civic e:HEV (auto roku 2023 v ČR).

Zcela nový model CR-V je širší, delší a vyšší než předchozí model a nabízí více prostoru pro cestující.

Zcela nový model Honda CR-V je prvním vozem, který je vybaven technologií Honda SENSING 360°, zcela novým všesměrovým bezpečnostním a asistenčním systémem společnosti, který kontroluje mrtvé úhly kolem vozidla a dále přispívá k předcházení nehodám tím, že snižuje zátěž řidiče.

U nového CR-V jsou k dispozici tři úrovně výbav, kdy již základní verze Elegance nabízí pokročilý bezpečností asistent Honda SENSING, elektrické ovládání dveří zavazadlového prostoru s funkcí Walk Away, kožený interiér, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, bezdrátové nabíjení telefonu, panoramatickou otevíratelnou střechu, LED světlomety a další.

  • Výkon 135 KW (184 k), 335 Nm
  • Kombinovaná spotřeba od 5,9l/100km (WLTP)
  • Až 6 jízdních režimů (econ, sport, normal, snow) + (EV, tow – pouze e:PHEV)
  • Dojezd až 960 km na jednu nádrž (e:HEV)
  • Dojezd až 82 km na čistě elektrický pohon (e:PHEV)
  • Luxusní interiér

Tom Gardner

Výkonný viceprezident HME Ltd.

„Zcela nový model CR-V vychází ze všeho, čím se ikonický model vyznačuje – progresivní design, prémiová kabina, špičková úroveň bezpečnosti, praktičnost a pohodlí a efektivní citlivý výkon.“

Právě v prodeji!