Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Volkswagen Užitkové vozy Transporter

To, co začalo jako řešení nedostatku přepravních míst, je dnes skříňový vůz, který je výkonnější než kdykoliv dřív. Model Transporter 6.1 zajistí dostatek prostoru pro Vás, Vaši partu i pro materiál.

Transporter 6.1 se pyšní novým uspořádáním přístrojové desky, ergonomickým prostředím pro řidiče, plynulým nastavením volantu a sedadla a komfortním polstrováním, které jako celek vytváří příjemné podmínky pro cestování. Snadnější přehled v okolí vozu zajišťuje skvělý výhled z auta a bezpečně zaparkovaný vůz se tak pro Vás může stát mobilní kanceláří.

Všechny důležité informace, jak pracovní tak i soukromé, jsou na očích díky We Connect*. A díky navigačnímu systému DISCOVER MEDIA se dostanete spolehlivě na místo určení. 

Novinkou, kterou ocení spousta řidičů, je multifunkční ukazatel obsahující systém sledování únavy. Pomocí signálů (optických a akustických) navrhne řidiči přestávku v momentě, kdy se chování řidiče liší od normálního chování.

Výkon a úsporný provoz Transporteru 6.1 je díky technologii motorů TDI. Většinu úkolů zvládnete díky volitelnému pohonu všech kol 4MOTION s dvouspojkovou převodovkou DSG a 100% mechanické uzávěrce diferenciálu zadní nápravy.

Vaše zážitky a práce mohou být nevšední, stejně jako nový Transporter 6.1.


*We Connect – Nová aplikace pro mobilní online služby společnosti Volkswagen AG, konektivita se setkává s intuitivním designem