Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Autosklo

Náš servis Vám nabídne 2 varianty řešení pro Vaše poškozené autosklo. Oprava nebo výměna autoskla je velmi důležitá zejména kvůli bezpečnosti Vaší, ale i bezpečnosti všech účastníků silničního provozu. Za poškozené autosklo Vám policie může udělit pokutu až do výše 10 000 Kč a odebrat až 5 bodů.

Objednání na servis

Oprava autoskla

Pokud máte prasklé čelní sklo, měli byste jej nechat opravit co nejdříve, dokud je poškození malé. V případě odkládání opravy dojde ke znečištění „kráteru“ a prasklina zůstane viditelná i po opravě. Oprava je vhodná zejména u menších škod, v případě, že se „kráter“ nachází na vnější straně skla, není větší než 5 mm a trhliny nepřesahují plochu o průměru 50 mm. Poškození se nesmí nacházet v okrajové části vozu, v zorném poli řidiče a náš odborník musí posoudit hloubku poškození. U postranních a zadních skel není oprava možná.

Více informací

Výměna autoskla

V případě, že oprava na základě zákonných ustanovení nebo vzhledem k rozsahu poškození již není možná, je nutné autosklo vyměnit. Autosklo je považováno za rozbité v případě, že prasklina ve stírací ploše je větší než 20 mm. Poškozené autosklo bude vyjmuto z vozu pomocí speciálního řezného vlákna a nové autosklo se zamontuje pomocí originálního lepidla. Odborné provedení prací v naší provozovně zabraňuje pozdějším nepříjemnostem jako například poškození karosérie korozí a udržuje provozní bezpečnost vozu.

Více informací

Impregnace autoskla pomocí nanotechnologie

Provádíme impregnaci autoskel na bázi chemické nanotechnologiie, která umožňuje velmi dobrý efekt vytváření kapek, usnadňuje odstraňování mušek, ledu a  jiných nečistot ze skla. Námi nabízené „Nano“ ošetření skla pro lepší viditelnost způsobuje, že voda a sněhové vločky jsou okamžitě odpuzovány ze skla, to znamená, že od rychlosti 80 km/h již není nutné použití stěračů. Zamrzlé sklo je možné očistit bez obtěžujícího škrábání. Znečištění asfaltem, olejový film a hmyz odstraní stěrače podstatně snadněji. Nanotechnologie Vám zaručí dobrou viditelnost.

Kontakt

Petr Řehák
tel: 251 002 303
e-mail: autosklo@autojarov.cz

AUTO JAROV, s.r.o.
Osiková 2
130 00 Praha 3

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 16.30