30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

Autosklo

Náš servis Vám nabídne 2 varianty řešení pro Vaše poškozené autosklo. Oprava nebo výměna autoskla je velmi důležitá zejména kvůli bezpečnosti Vaší, ale i bezpečnosti všech účastníků silničního provozu. Za poškozené autosklo Vám policie může udělit pokutu až do výše 10 000 Kč a odebrat až 5 bodů.

Objednání na servis

Oprava autoskla

Pokud máte prasklé čelní sklo, měli byste jej nechat opravit co nejdříve, dokud je poškození malé. V případě odkládání opravy dojde ke znečištění „kráteru“ a prasklina zůstane viditelná i po opravě. Oprava je vhodná zejména u menších škod, v případě, že se „kráter“ nachází na vnější straně skla, není větší než 5 mm a trhliny nepřesahují plochu o průměru 50 mm. Poškození se nesmí nacházet v okrajové části vozu, v zorném poli řidiče a náš odborník musí posoudit hloubku poškození. U postranních a zadních skel není oprava možná.

Více informací

Výměna autoskla

V případě, že oprava na základě zákonných ustanovení nebo vzhledem k rozsahu poškození již není možná, je nutné autosklo vyměnit. Autosklo je považováno za rozbité v případě, že prasklina ve stírací ploše je větší než 20 mm. Poškozené autosklo bude vyjmuto z vozu pomocí speciálního řezného vlákna a nové autosklo se zamontuje pomocí originálního lepidla. Odborné provedení prací v naší provozovně zabraňuje pozdějším nepříjemnostem jako například poškození karosérie korozí a udržuje provozní bezpečnost vozu.

Více informací

Impregnace autoskla pomocí nanotechnologie

Provádíme impregnaci autoskel na bázi chemické nanotechnologiie, která umožňuje velmi dobrý efekt vytváření kapek, usnadňuje odstraňování mušek, ledu a  jiných nečistot ze skla. Námi nabízené „Nano“ ošetření skla pro lepší viditelnost způsobuje, že voda a sněhové vločky jsou okamžitě odpuzovány ze skla, to znamená, že od rychlosti 80 km/h již není nutné použití stěračů. Zamrzlé sklo je možné očistit bez obtěžujícího škrábání. Znečištění asfaltem, olejový film a hmyz odstraní stěrače podstatně snadněji. Nanotechnologie Vám zaručí dobrou viditelnost.

Akční nabídka

Pokud si u nás necháte vyměnit čelní sklo, získáte bonus v hodnotě 848 Kč, který zahrnuje luxusní mytí vozu + vyčistění interiéru nebo 30% slevu na výměnu motorového oleje a filtru. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Kontakt

Petr Řehák
tel: 251 002 303
e-mail: autosklo@autojarov.cz

AUTO JAROV, s.r.o.
Osiková 2
130 00 Praha 3

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 16.30

Orientační ceník

Oprava čelního skla se pohybuje od 695 Kč s DPH.

Orientační ceny výměny originálního čelního skla u vybraných vozů. (ceny jsou uvedeny včetně DPH)

Fabia II 6 180 Kč
Octavia I 6 974 Kč
Octavia II 8 061 Kč
Superb II 8 374 Kč
Golf V 10 983 Kč
Passat 05-10 13 595 Kč
Audi A4 03 - 07 12 117 Kč
Audi A6 13 463 Kč